Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як сфотографувати екран на ноутбуці
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками
'Як

Вже складно уявити наше життя без цифрових технологій, які з кожним днем все більше і більше розвиваються. Поступово електронне спілкування починає замінювати живе. Завдяки персональних комп'ютерів і мережі інтернет багато можуть працювати і спілкуватися з людьми, що знаходяться в іншому куточку світу, не виходячи з дому. А з виникненням ноутбуків, нетбуків і планшетів обличчястий комп'ютер тепер скрізь і завжди може бути при нас. Іноді в процесі роботи виникає необхідність зробити скріншот екрану на ноутбуці. У статті будуть запропоновані кілька способів, вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий для вас.


Як зробити скрін на ноутЗробити знімок екрану - нескладна операція, але в той же час існує багато способів для її виконання.

Найпоширеніший спосіб - це використання стандартного графічного редактора Paint. Для того, щоб зробити знімок, необхідно натиснути на клавіатурі «Print Screen», потім зайти в меню «Пуск», відкрити пункт «Всі програми», в ньому відшукати «Стандартні», зі списку вибрати редактор Paint і запустити його. У відкритому вікні програми вибрати розділи «Правка» і «Вставити». Для збереження зображення потрібно натиснути «Файл», далі «Зберегти», і вибрати потрібний формат.

Щоб зробити фото тільки одного вікна, утримуючи клавішу Alt і натисніть «Print Screen», наступні дії аналогічні вищевказаним. Зробити скріншот екрану на ноутбуці можна, скориставшись спеціальною програмою. При бажанні в інтернеті ви відшукаєте багато різного прикладного програмного забезпечення, що робить скріни екрану. Розглянемо найбільш популярні з них.

'Як


Скринящая програма FloombyПрограмний документ досить легко встановлюється, русифікований. Ви знайдете безліч порад по роботі з Floomby, заглянувши на офіційний сайт цієї утиліти. Ваші знімки автоматично розміщуються на сайті Floomby, а програма запропонує вам зробити скрін, який буде доступний тільки вам або при бажанні всім користувачам всесвітньої павутини. Посилання на свій знімок ви можете відправляти друзям і знайомим, що дуже зручно, і вам не доведеться щоразу відсилати картинку поштою. При необхідності ви без праці зможете видалити свій принт зі сторінок сайту.

Працюючи з цією програмою, у вас є можливість вибрати якість фото, а також їх розмір (на весь екран або тільки його частина). Ви зможете переглядати історію і видаляти непотрібні картинки.

Після запуску програми його значок буде перебувати на панелі керування в правому нижньому куті, поруч з годинником. Відкриваючи утиліту, ви можете вибрати розмір і якість фото, переглянути історію і видалити старі знімки.

'Як


Скринящая програма Magic ScreenshotЩе одне непогане додаток, яке може сфотографувати ваш екран - Magic Screenshot. Воно доступно англійською та російською мовою. Програма безкоштовна і «важить» близько 2 Мб. Вона працює аналогічно Floomby, також викладає отримані принти на своєму сайті. Перед відправкою у вас є можливість трохи видозмінити зображення завдяки функції «Кисть», а при необхідності додати до неї опис. Зберегти картинку ви можете в декількох форматах: bmp, jpeg, png.

Зверніть увагу на той факт, що для функціонування даних додатків необхідний інтернет. Якщо доступ до мережі у вас відсутній або швидкість вашого інтернету низька, ці програми вам не підійдуть.

Сьогодні ви можете завантажити додаток, яке не тільки буде робити скрін екрану, але і дасть вам можливість записати, що відбувається на ньому. Це дуже зручно, особливо якщо ви хочете створити невелику інструкцію по роботі з ПК на допомогу іншому користувачеві.

Кожен із названих способів має свої переваги і недоліки. Тому, вибираючи програму, уважно ознайомтеся з інструкцією, почитайте відгуки інших користувачів, і тоді зробити необхідний вибір вам стане набагато простіше.

'Як
18 січня 2018 в 20:10  |  Переглядів: 11  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: