Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як розташувати до себе хлопця
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Як
Той факт, що жінок більше ніж чоловіків, призводить до необхідності самостійно залучати хлопців, а не чекати, коли вони вирішуватися. Як сподобатися і як розташувати до себе хлопця знають психологи. Ці знання базуються на психологічних особливостях людини.
По-перше, дуже важливо зрозуміти, що цікаво хлопцеві. Ваші короткі, довгі, короткі бесіди повинні приносити йому більше комфорту, ніж вам. Це стосується тем розмови, якщо ви хочете зацікавити, треба спілкуватися «його мовою». Добре, якщо вас хвилює одне і те ж, якщо не зовсім так, потерпіть.


Як розташувати до себе хлопця
По-друге, слухайте її уважно. Співчувайте там, де цього вимагає ситуація, смійтеся, де прозвучала жарт і погоджуйтеся практично з усім тим, що хлопець говорить.
По-третє, якщо ви плануєте завести тривалі стосунки, то цікавтеся її життям, захопленнями, стилем одягу та ін. Це допоможе знайти спільні теми для розмови і відчути, що чекає далі.
По-четверте, годуєте його частіше балуйте смачненьким. Не дарма ж вважають, що шлях до серця лежить через той орган, який люблять набити хлопці.

По-п'яте, потрібно бути чесними один з одним. Іноді можна дозволити хлопцеві побачити вас справжньою. У буденному одязі, з не самим кращим самопочуттям, без вечірнього макіяжу тощо
По-шосте, розкажіть йому прямо, що ви від нього хочете. Звичайно, не на першому етапі відносин. І не намагайтеся переробити людину. Всупереч всім думкам, чим людина старше, тим його важче перебудувати. Вибирайте того, хто вам дійсно підходить.
Це були основи, як розташувати до себе хлопця .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: