Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як розподілити обов'язки в сім'ї?
Не Зупиняйся | Дім та побут | Психологія

Ще кілька десятиліть тому, побутувала незаперечна догма про те, що чоловік заробляє гроші і, приходячи додому втомленим, відпочиває в той час, як дружина, готує обід з його «здобичі» і дивиться за чистотою в будинку.

Так, так справді було, однак, час урівняв чоловіків і жінок у фінансовій площині, і тепер, сімейний дохід — це часткова частина кожного.Звичайно ж, чоловік робить виключно чоловічі обов'язки: такі, як прибити картину, поміняти лампочку або полагодити згорілий фен.

Але такі здатності затребувані не щодня, в той час, як готування і прибирання, щоденна службу, без якої складно уявити благополучну сім'ю.І те, що втомлена жінка, приходячи додому стає за плиту, прибираючи по дорозі розсипані чоловікові шкарпетки і морщачись від болю, наступивши на дитячу іграшку, родило причину частих розлучень: «Наша човен кохання, розбилась об каміння побуту».

Адже, для того, щоб такого не траплялося, потрібно всього лише знати, як правильно розподілити обов'язки в сім'ї.

Як розподілити обов'язки в сім'ї?

31Адже, не так важливо, хто приготував їжу, якщо вона вище всяких похвал.Більшість знаменитих шеф-кухарів — це чоловіки.Процес прання в наш час зводиться до того, що потрібно покласти речі в машинку, засипати порошок і натиснути кілька кнопок.Навряд чи таке заняття принизить чоловіче достоїнство.Так що, завдяки новітнім технологіям, робота перестала розділятися на чоловічу і жіночу, всі традиційні підвалини залишилися виключно в нашій свідомості.

І питання: «Як вести домашнє господарство в радість?», народжує просте запитання: «А ви хочете бути праві чи хочете бути щасливі?».Напевно, будь-якому чоловікові приємно робити свою жінку щасливою.Для цього не потрібно вбивати дракона або дарувати дорогоцінні камені, потрібно просто проявити турботу про кохану.Якщо повернувшись додому, жінка, завдяки турботам чоловіки, не бреде на кухню погриміти каструлями, значить вона щаслива.Як підтримувати чистоту в будинку кожен день без особливих зусиль ви можете подивитися за цим посиланням.

Як розподілити обов'язки дітей по дому?29

Але як бути з дітьми? Як донести до своїх спадкоємців, що у них теж є свої обов'язки по дому? Як зацікавити дітей у прибиранні? Задіяти дітей в домашній роботі не просто потрібно, а необхідно.Це є процес соціалізації маленького чоловічка.Тільки з допомогою домашньої роботи дитина росте з адекватним сприйняттям реальності, повноцінним членом суспільства.Напевно, не варто говорити, що привчати дітей до праці слід починати з раннього віку.Чим же може допомогти малюк у дорослому роботі? Наприклад – прибрати свої іграшки.Чим не допомога? Адже іграшки володіють чудовим властивістю! Вони примудряються розповзатися по різних куточках квартири і в найнесподіваніший момент кидатися під ноги утратив пильність дорослим.

30Старші дітки цілком впораються з тим, щоб сходити в магазин, поки ви прибираєте, винести сміття, витерти пил в своїй кімнаті і розчистити від завалів свій письмовий стіл.Можна звернутися до класики радянської мультиплікації, процитувавши кота Матроскіна: «Спільна праця, для моєї користі, він об'єднує».Ніщо не може так зміцнити сімейні взаємини, як генеральне прибирання по будинку.Єдиний нюанс, намагайтеся, щоб це грандіозна подія, не збігалося з такими грандіозними планами вашої дитини, як, наприклад, піти на хокей чи день народження кращої подруги.Потрібно поважати особисте життя дитини і в жодному разі не урізати її своїм батьківським авторитетом.Якщо так, то дитина не тільки зненавидить будинок, але і категорично зіпсує відносини з батьками.Намагайтеся заздалегідь поставити дитину до відома про те, що в цей день він буде зайнятий і попросіть не планувати нічого.

Як зацікавити дітей у прибиранні: рада

Постарайтеся не зводити процес прибирання до рабської повинності, підходьте до всього з гумором.Дитині куди приємніше буде почути, що зараз ми будемо боротися з космічним сміттям, хитрою волею лиходіїв потрапили в дитячу кімнату, ніж чути: «Це твій обов'язок», Ти повинен!».Все наше життя гра, як сказав великий класик, так давайте жити граючи, адже, незалежно від віку, кожному з нас живе дитина.

.
20 січня 2018 в 17:16  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: