Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як розлучитися безболісно?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Поради, як безболісно розлучитися

Коли відносини вичерпали себе, хочеться їх припинити з найменшими втратами з обох сторін.В ідеалі було б чудово залишитися друзями, підтримувати теплі стосунки.Адже вас пов'язувало приємне проведення часу, і як людина, яка вам дуже подобається ваш партнер, а ось любовні стосунки не склалися.Як же розлучитися безболісно і при цьому, бажано, залишитися друзями?

16Для початку чітко визначтеся, чи готові ви до розставання, хочете нового життя або просто у вас занепад у почуттях, але людину втрачати ви не хочете.Найчастіше проблеми на роботі, проблеми з житлом накладають відбиток на стосунки між закоханими і проблема перекладається на близької людини.

Буває, що хлопець звинувачує дівчину у проблемах на роботі, бачить причину його невдач в ній, а не в тому, що він сам не може впоратися зі своїми проблемами, приймає рішення розлучитися.А потім хлопець розповідає історію, про те, як втратив любов всього свого життя.Це найчастіша помилка у відносинах, постарайтеся її уникнути.Адже якщо людина вас підтримує у важку хвилину — це величезний плюс.

Подумайте, що позитивного і негативного в цих відносинах, порівняйте, що переважує.Скривдити людину легко, а от налагодити відносини знову — досить проблематично.

Цікаво, в чому причина, коли людина переживає, як би безболісно розлучитися зі своєю другою половиною? Якщо партнер зрадив, зрадив, ударив і так далі — то про біль розставання і не замислюєшся.А ось якщо спільний побут приївся, замість мереживного білизни, як було на початку, зараз халати і розтягнуті футболки, якщо потрібно виносити сміття, може, треба щось змінити в собі, побут, а не міняти людини поряд.Тому що з наступного пасією можлива така ж ситуація або ще гірше.

Як розлучитися безболісно?

15Кращим варіантом розлучитися безболісно — буде поговорити по душам.Від чесної розмови стане легше вам, і партнер зрозуміє для себе, які помилки він зробив у відносинах і як стати краще.Можливо розмови вистачить для того, щоб виправити плачевну ситуацію у відносинах, і вивести їх на новий рівень.Якщо людина рішуче налаштований розлучитися, ось кілька порад, як зробити це безболісно:

1.Підготуйтеся заздалегідь до розмови

Поставте себе на місце співбесідника.Продумайте аргументи.Будьте лаконічні і ясно висловлюйте свою думку.Пам'ятайте, що співрозмовник отримує неоціненний життєвий досвід.

2.Ніякого останнього рази

Якщо ви чітко вирішили шукати свою другу половину, споріднену душу, то повернення до старого неможливий.Ви тільки будете труїти душу своєю екс-коханою і втрачати свій дорогоцінний час.Адже ви розлучилися для того, щоб знайти нового чоловіка для створення сім'ї та особистого щастя, а за фактом виходить, що ви продовжуєте минулі відносини.Як би це не називалося: на прощання, за дружбу і так далі.Минуле повинно залишатися в минулому.Бувають важкі моменти, страх самотності накриває людину і він вже набирає заповітний номер, щоб домовитися про зустріч з колишньою.Адже там чекають і не відмовлять.Але як же ви тоді зможете розлучитися і йти далі?

3.Часто розглядається варіант втекти

14Це дуже жорстоко по відношенню до колишньої.Краще сказати в обличчя, ніж написати смс або лист електронкою.Звичайно, вам буде простіше не бачити сльози і сумних очей, але по відношенню до дівчини це просто негарно.Ким би не була ваша обраниця, раз ви її вибрали для відносин, то будьте ласкаві завершити ці відносини як порядна людина, а не хлопчик, який бігає від проблем.Почуття іншої людини — не іграшка.

4.Обов'язково подякуйте партнера за хороше, що було у ваших відносинах

Розкажіть про те, що відчували в той момент, порадійте разом і посумуйте.

Як розлучитися, якщо є діти

На всьому пострадянському просторі на всіх посиденьки на кухні за чаркою чаю лунають роптания: «Та я б пішов (пішла), якби не діти...»

13Кого ми обманюємо? Від того, що ви підете від дружини, ви не перестанете бути батьком.Виховання дітей і стосунки з дружиною — це абсолютно різні речі.Дітям потрібен батько — це аксіома.Але чи потрібен їм батько, який змінює мамі, яка плаче ночами, коли засинає одна? Хіба роздільне проживання заважає чоловікові виховувати дитину? Ні краплі.Матеріальна допомога, виховання, участь у житті дитини — все це ніяк не відноситься до відносин з матір'ю дитини.Якщо ви нещасливі в сім'ї, якщо ваш шлюб не вдався, потрібно зупинитися і переглянути своє життя.Адже життя всього одна, а ваш подвиг «жити з нелюбом в інтересах дітей» стане комусь потрібен? Кращим варіантом буде залишитися з матір'ю дитини друзями.Постарайтеся донести їй цю думку, що любов пройшла, а ось діти у вас спільні і у вихованні дитини ви будете брати участь.Зрозуміти жінку, що залишилася з дитиною, допоможе стаття: Як ставитися до колишнього чоловіка?

.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: