Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як признатися хлопцеві в любові
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Як
Любов - складне відчуття, воно вимагає не тільки самовіддачі, але і сміливості. Можна довго зберігати свої почуття в собі, але настає час, який вимагає одкровення.


Тут постає питання, як сказати хлопцеві в любові.
Але є свої тонкощі і нюанси. Якщо є впевненість у його прихильності, то справа стоїть за вибором прийнятного способу. Зробити це треба романтично і красиво, тоді це відкладеться не тільки в пам'яті, але і в серці.

Найбільш поширеним способом є створення романтичної вечері. Місце, де його провести, вибирайте самі. Все залежить від можливостей і умов. Але сам вечір не варто починати з визнання. Все потрібно залишити на солодке, разом з десертом добре б сказати і заповітні слова. Якщо фантазія розвинена дуже добре, творчість так і рветься назовні, то можна не просто підібрати слова, але і скласти невеликий вірш, поему або покласти слова на музику. Безсумнівно, це справить незабутнє враження на хлопця. Не треба читати, що чоловіки черстві і товстошкірі, вони ще більше романтики, ніж жінки.
Освідчення в коханні хлопцю можна відправити за допомогою радіо ді-джея. Головне простежити за тим, щоб послання було почуто адресатом. Сучасні технічні засоби і вміння дозволяють створити оригінальні кліпи. Щоб визначитися, як сказати хлопцеві в любові потрібно розділити його захоплення. Визнання в любові можна організувати, стоячи на роликах, ковзанах, зробивши стрибок з висоти та ін Все це вимагає підготовки, але в житті нічого просто не буває. Не варто боятися робити перший крок, такий хід допоможе змінити ваші стосунки у зовсім іншу сторону. У тому випадку, коли визнання потрібно робити хлопцю, який і не підозрює про ваші почуття, головне не налякати своїм напором. Досить просто знайти підходящий момент, на дискотеці або вечірці. Якщо у відповідь отримали відмову або мовчання, не лякайтеся. Є свої плюси, більше не потрібно «вмирати» від любові в невідомості. Крім того, часто буває, що дізнавшись про почуття, хлопець починає багато думати про вас і поступово захоплюється. Ось як зізнатися хлопцеві в любові.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: