Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як пришити паєтки правильно
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Не всі знають, як пришити паєтки . Паєтками, або великими блискітками, прикрашають святкові вбрання, карнавальні костюми, інтер'єри або букети квітів. Паєтки прийшли до нас зі Сходу, де дуже люблять прикрашати святковий одяг яскравими блискітками. Щоб красиво і акуратно прикрасити свій одяг, потрібно знати як пришити паєтки.

Шов «назад голка»


Цей шов буде видно на паєтках, тому продумайте, який ниткою ви це будете робити. Або ви виберете колір нитки, підходить під колір паєток, щоб зробити шов максимально непомітним, або, навпаки, візьмете контрастну нитку, щоб зробити додаткову декоративну деталь.
Як пришити паєтки своїми руками швом «назад голка»?
Роботу проводимо справа наліво. Вводимо голку в середину паєтки з виворітного боку і робимо шов поверх паєтки до правого краю. Виводимо голку зліва від паєтки, так, щоб пришити наступну. Розрахуйте довжину стібка так, щоб краї паєток стикалися.


'Як

Потайний шов


При такому способі пришивання паєтки будуть перекривати один одного, приховуючи нитка, якою їх пришивають. У цьому випадку нитка повинна збігатися за кольором з паєтками.
Як пришити паєтки правильно потайними стежками? Робити це потрібно наступним чином. Вводимо голку з виворітного боку, потім нанизуємо пайетку стібком «назад голка» через лівий край паєтки. Виводимо голку зліва від паєтки, біля її лівого краю, щоб нанизати наступну пайетку. Наступна пайетка перекриє нитку і її не видно. Врахуйте, що при такому способі пришивання паєток потрібно більше, ніж у попередньому варіанті.

Безперервний шов


Паєтки, пришиті безперервним швом, тримаються на тканини дуже міцно, але шов у цьому випадку видно і колір ниток потрібно добре підібрати.
Як пришити паєтки безперервним швом?

Для цього введіть голку з виворітного боку в центр пайетки і зробіть шов назад через правий край паєтки. Виведіть голку у лівого краю пайетки і зробіть шов назад через середину паєтки. Виводите голку для пришивання наступній паєтки з розрахунку, що вони повинні стикатися.
'Як

З допомогою бісеру


Бісер в цьому способі пришивання паєток служить для утримання паєток на тканини, тому підбирайте бісер відповідного розміру.
Як пришити паєтки з допомогою бісеру? Нанизуємо пайетку на голку з изнганочной боку і протягуємо голку через бісер, потім вводимо голку в центр паєтки. Натягуємо нитку так, щоб бісер надійно утримував пайетку на тканини.
Ми розповіли Вам, як правильно пришивати паєтки .
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: