Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як приготувати яйця некруто
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Як приготувати яйця некруто знають не всі. Для тих людей, які мало цікавилися кулінарією, але виникла необхідність приготувати страву своїми руками в домашніх умовах, некруто зварені яйця стануть відмінним варіантом. Сьогодні ми розповімо Вам, як приготувати яйця всмятку. Для цього потрібно лише трохи часу і дотримуватися певних правил.

Правила приготування яєць некруто


- Ніколи не можна варити яйця, якщо тільки дістали з холодильника. Так як дуже холодні яйця при контакті з гарячою водою можуть лопнути.
- Для того щоб не поглядати весь час на годинник і не здогадуватися про те, скільки ще яйцям варитися, потрібно обов'язково використовувати таймер.
- Небажано варити яйця дуже довго, якщо немає таймера. Білок буде нагадувати гуму, а жовток може почорніти.


- Якщо яйця досить свіжі і їм менше чотирьох днів, то їх потрібно варити на 3 хвилини довше.
- Для приготування яєць рекомендується використовувати посуд з невеликою ємністю, адже яйця можуть побитися один про одного.
- Відомо, що в яйцях на тупому кінці є подушечка. В ній збирається повітря і може піднятися тиск під час приготування. В результаті шкаралупа трісне. Щоб цього не сталося, бажано проколоти це місце голкою, щоб пар вихосм.
'Як
Зрозуміло, кожна людина любить яйця, приготовані за його смаком. Проте є простий метод як готувати яйця некруто, коли перевага не має значення.

Перший спосіб як готувати яйця некруто


Самий простий спосіб, як готувати яйця всмятку. У маленьку каструлю з киплячою водою дуже акуратно опустити столовою ложкою яйця. Потім запустити таймер і готувати їх 1 хвилину в киплячій воді. Прибрати з вогню каструлю, накрити кришкою і знову запустити таймер. Якщо потрібно, щоб жовток був м'який, а білок трохи рідкуватий - засікати 6 хвилин. Щоб жовток був щільніше, а білок майже застиглим - 7 хвилин.

Другий спосіб як приготувати яйця некруто


Для тих, хто цікавиться, як готувати яйця некруто, цей спосіб настільки ж гарний, як і перший. У цьому випадку покласти яйця в каструлю, залити холодною водою і на великому вогні довести до кипіння. Потім, коли вони закиплять, відразу знизити вогонь і відміряти на таймері 3 хвилини, щоб вийшло яйце напіврідке, 4 хвилини - вийде рідкий жовток, а білок трохи схопиться, 5 хвилин - і жовток і білок зваряться, проте в самій середині залишиться рідке яскраво-жовтенька плямочка.

Як приготувати яйця некруто відео рецепт


Цей відео рецепт наочно показує, як приготувати яйця всмятку.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: