Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як правильно варити кальмари для салату
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Як правильно варити кальмари для салату не знає кожна господиня. Кальмари вже стали звичним продуктом на наших столах. Це, напевно, найбільш популярні «морські гади». З кальмарів готують неймовірну кількість страв, але найбільш популярні салати з м'ясом кальмара.
Страви з кальмара не складні, але от підготовка вимагає деяких знань і правил. Як правильно варити кальмара для салату ? Тут є деякі хитрощі і якщо їх не знати, то можна зіпсувати все блюдо. М'ясо кальмара стане жорстким, гумовим. Для того щоб м'ясо кальмара стало м'яким, потрібно знати, скільки потрібно варити кальмари .
Але спочатку кальмара потрібно купити.

Як правильно вибрати кальмара


'Як


У магазинах кальмари мають абсолютно різну забарвлення і розміри. Потрібно знати, що різного кольору тільки плівка, що покриває тушку кальмара, а всередині м'ясо повинне бути біле.
Кальмари, довго пролежали на вітрині, або ті, яких вже розморожували, вбирають колір плівки і їх м'ясо змінює забарвлення, не кажучи вже про смакових якостях. Тому при покупці кальмара зверніть увагу на те, як виглядають тушки і як вони відокремлюються одна від іншої. Якщо всі правила заморожування і зберігання були дотримані, то тушки виглядають акуратними і відокремлюються добре. У цьому випадку ви, звісно, отримаєте якісний продукт. А якщо тушки злиплися «намертво» і перетворилися в єдину масу, то краще не купуйте таких кальмарів. Правила зберігання були порушені.

Як правильно варити кальмара для салату відео


На цьому відео як правильно варити кальмара для салату пояснюють досвідчені кухарі.

Готуємо кальмара


Перед приготуванням тушку кальмара необхідно почистити. Для цього добре облийте її крутим окропом. Потім з внутрішньої частини кальмара витягується спинна хорда. Зніміть верхню плівку з кальмара і зовні, і всередині. Після ошпарювання вона видаляється дуже легко. Промийте кальмара в холодній воді. Він готовий до варіння.

Скільки потрібно варити кальмари


'Як
Тепер найважливіше: як правильно варити кальмара для салату . Кальмара закладаємо в каструлю з киплячою водою. Воду посоліть, за бажанням можете додати спецій.
Скільки потрібно варити кальмари: тримайте кальмара в киплячій воді 30 секунд, потім вимкніть воду, накрийте каструлю кришкою і залиште на п'ять хвилин.
Одне з правил того, як правильно варити кальмара для салату - кладіть його тільки в киплячу воду і варіть не більше трьох хвилин. А якщо хочете, можете скористатися способом, наведеним вище.
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: