Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як правильно посадити ананас вдома
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Ананас - тропічна рослина, яке корисне для організму, регулює обмін речовин. Безліч оригінальних рослин давно ростуть на підвіконнях квартир. Як посадити ананас цікавить багатьох.


Як правильно посадити ананас вдома
Сама методика виглядає наступним чином. Розетку з листям і частиною суцвіття зрізують гострим ножем. В темному місці, протягом тижня зріз потрібно підсушити. Порошком деревного вугілля покривають зріз і висаджують у горщик. З урахуванням того, що коріння розростається вшир і не глибоко, горщик повинен бути низьким і широким. Крім того, повинні бути отвори для дренажу. У горщик потрібно на дно викласти дренаж з шматочками деревного вугілля. Потім насипають субстрат з листової (2 частини) і дернової (3 частини) землі, березових тирси (2), верхового торфу (2) і крупний пісок (1), який пропарюють і просушують.

Як правильно посадити ананас вдома


Після того, як живець був висаджений, грунт потрібно полити розчином марганцівки. Температура навколо паростка має бути не менше 25 градусів, приміщення сонячне, але без прямих влучень променів. Через пару місяців починають з'являтися перші листочки. Після того, як живець розростеться, влітку його перевалюють в більш широкий горщик. Суміш для зростання повинна складатися з перепрілої деревини берези (2), дернової (3), торф'яної (3), перегнійної (2) землі і піску (1).

Ананас ставлять на сонячній стороні. У період з листопада по березень, він знаходиться в стані спокою. Його можна уникнути, якщо температура ґрунту не нижче 22 градусів, проводиться додаткове підсвічування. Навесні поступово збільшується кількість поливів. Влітку поливають рясно, температура води 30 градусів. Іноді треба влаштовувати душ. Період вегетації настоєм коров'яку потрібно підгодувати рослина два рази. Коли з'являється квітконіс, грунт повинен бути вологим і подкормленной мінеральним добривом. Після того, як цвітіння закінчиться, підгодівлю потрібно продовжувати. Зростання супліддя становить близько 6 місяців.
Ось як правильно посадити ананас вдома .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: