Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як правильно економити сімейний бюджет
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Народилася нова сім'я, нова комірка, маленька держава.І в кожній державі, навіть в самому невеликому, є така фінансова стаття, як бюджет.Бюджет — це загальна сімейна грошова скарбничка.Є 3 варіанти ведення сімейного бюджету: його веде або дружина, або чоловік, або обидва з подружжя, скидываясь зі своїх зарплат на загальні витрати такі як харчування, кварплата, утримання дітей.Якщо бюджет веде дружина, то всі спільні гроші сім'ї, як правило, знаходяться у неї, чоловік залишає собі невелику частину на особисті витрати.Якщо веде бюджет чоловік, то все з точністю навпаки.

Як правильно економити сімейний бюджет

107Того, хто займається веденням бюджету, варто задуматися про те, щоб вести свої доходи і витрати в окремому зошиті.В кінці місяця, підвівши підсумок, можна виявити, що реальні витрати перевищують ті, які ви розраховували здійснити.Щоб цього не було, варто замислитися над питанням: як правильно економити сімейний бюджет?

Відповідь на це питання виходить з того, які основні витрати в сім'ї?

Основні витрати в сім'ї106

1.Харчування.Це те, на чому не можна заощаджувати.Можна просто переглянути деякі продукти, без яких можна обійтися: солодке, фастфуди.
2.Комунальні витрати.
3.Одяг.
4.Витрати на дітей.
5.Розваги, відпочинок.
6.Побутова техніка.
7.Подарунки.

На чому можна економити?

1.Одяг

Велика слабкість будь-якої жінки — це одяг, туфлі і сумки.Для більшості жінок важливо, щоб туфлі підходили до сумочки.Але якщо так поступати кожен раз при покупці нової речі, тоді точно витрати у вашому бюджеті будуть великі.Жінка іноді може відмовитися від кофтинки або зайвої пари туфель.

2.Розваги, відпочинок

Якщо у вашій родині існує традиція, ходити раз-два тиждень в кіно, кафе чи ресторан, то це те, на чому економити точно можна.Порахуйте, скільки ваша сім'я витрачає в місяць на всі ці походи, помножте на 12, і вийде сума в кілька тисяч рублів точно.Такі виходи в світ можна організовувати з яких-небудь значимих дат або свят.

3.Побутова техніка

Велику побутову техніку варто купувати усвідомлено і не спонтанно, а відкладаючи на це гроші.При її покупці потрібно пройтися по декількох магазинах і подивитися, порівняти вартість.Або ж замовити через інтернет-магазин, це буде значно дешевше.

А ось на чому економити не можна:105

1.Харчування

Так, можна купити більш дешеве м'ясо або фрукти, але вони будуть нижчі за якістю ніж ті, які по ціновій категорії вище.Будь-якій людині потрібне м'ясо, молоко, фрукти, овочі, фрукти.Можна просто поменше купувати солодощів і шкідливої їжі, як фастфуд.

2.Комунальні витрати

Тут хочеш — не хочеш, доведеться платити за рахунками, які приходять.

3.Витрати на дітей

Діти — це ті, заради кого ми живемо.І коли, якщо не зараз, їх балувати, намагатися купувати найкраще, забезпечити всім, купувати те, чого не було у вас.

4.Подарунки

Як би не хотілося заощадити на подарунках близьким, краще не варто.Докладніше як обговорити з дружиною сімейний бюджет, читайте в статті на тему: Дружині мало грошей

Практичні поради як заощадити гроші:

1. Перше і обов'язкове правило: ведіть книгу доходів і витрат, записуйте все, що ви купили.Можливо, в наступному місяці ви зможете обійтися без цього.

2. Йдучи в магазин, наприклад, за продуктами складіть список того, що вам потрібно і візьмете певну суму на це.

3. На початку або наприкінці кожного місяця намагайтеся із загальної суми відкладати частину грошей на чорний день.

Дотримуючись цієї інструкції, у вашій родині завжди будуть водитися гроші.І через якийсь час зможете давати поради своїм друзям про те, як правильно економити сімейний бюджет.

.
20 січня 2018 в 17:17  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: