Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як позбутися від сусідки-пліткарки?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Плітки

22Що таке плітки? Чому ми так любимо перемивати кісточки один одному? Як би сумно це не звучало, але плітки — це самоствердження.Банально, сидять бабусі на лавці, старі нікому не потрібні, проходить повз красива молода дівчина, що йде на побачення з гарним настроєм.Вони це бачать, розуміють свою нікчемність.І що потрібно зробити? Правильно, опустити дівчину до свого рівня, зіпсувати їй настрій або просто переконати себе в тому, що вона така гарна, тому що йде на панель.Це гарне логічне пояснення, яке дає старим бабусям моральну перевагу над дівчиною.І потім вони весь день обговорюють між собою здогадки і мусолять цю тему, підкреслюючи свою значимість і порядність.

Чому так популярні плітки в таблоїдах? З цієї ж самої причини, подумаєш людина талановита і багатий, зате вона нагуляла дитину, а я нормальна, подумаєш не реалізувала себе в житті, зате у мене немає поганої слави, як у цієї співачки.Треба ще всім розповісти, яка вона погана, а я хороша.

Так само і в колективі.Неприємний людина — воюємо з ним методом пліток і самосуду.Все геніально і просто, а особливо заповзятливі пліткарки навіть виживають неугодних їм колег таким методом.Як мовиться, дай тільки привід, далі вже сама придумає.

Як позбутися від сусідки-пліткарки?

23Тому плітки суттєво обтяжують людині життя.Розглянемо ситуацію, коли вам щодня доводиться стикатися із пліткаркою.Як протистояти і співіснувати з пліткарками? Звичайно, кращим варіантом буде захистити себе від спілкування з такими людьми, якщо, звичайно, ви самі не любите почухати мовами.Пліткарка ніби витягає з вас енергію своїм порожнім базіканням, і грубо і нахабно крадуть ваш час і життя.Адже замість вислуховування останніх новин абсолютно незнайомих вам людей, ви могли б присвятити цей час собі або сім'ї.А ось сплетнице добре, вона отримує моральне задоволення, і коли відбере у вас пару годин часу, йде щаслива і з почуттям власної гідності.

Як захистити себе від вислуховування пліток?

Отже, розберемо способи, як зберегти свій час і нерви.

1.Грубість

21Просто надішліть пліткарку, ви будете в тиші, але станете новим об'єктом пліток.Якщо вас не цікавить її думку, то взагалі беріть з неї приклад.Коли вона ввалюється в ваш будинок з новою порцією пліток, коли чатує вас, вона не думає про правила пристойності й про те, що ви подумаєте.Який сором, якщо їй потрібно викласти чергову порцію, а то її разопрет від надлишку пліток.А ви чомусь соромитесь грубити.

2.Відбийте інтерес

Перебивайте її на півслові, вантажте своїми проблемами, нийте.Вона тільки почне розповідати, скажіть це не цікаво, а от у мене....Тобто не дайте їй завершити свою місію і отримати моральне задоволення.

3.Ігноруйте

Просто не звертайте уваги, може, з часом їй набридне стукати в зачинені двері, тобто не давайте їй емоційної підживлення.Вона знайде іншу, більш податливу жертву, щоб викачувати з неї особистий час і емоції.

Поради, як позбутися від пліток

Є й інша ситуація, коли ви не жертва порожнього проведення часу, а безпосередньо стаєте об'єктом і героєм пересудів.Що ж тоді робити?

1.Не звертати уваги

24Своєю поведінкою, доказами чого-то ви даєте все нові теми для обговорення і домислів.Не потрібно підживлювати плітки, одне і теж перемусоливать їм скоро набридне.

2.Визнання

Скажіть головною сплетнице, що все правда.Коли правда, це не цікаво, а от додумувати — це цікавіше, ви позбавите противника грунту для пліток.Так правда, так грішна, і що далі? А далі — нудно.Якщо плітки псують вашу репутацію, читайте також: Втратила репутацію

3.Груба сила

Іноді неповноцінним людям треба показувати грубу фізичну силу.Так до недалеким людям приходить повага і шанування.Чи загрози, хоча треба воно вам — бруднитися?

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: