Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як позбавитися від гніву і злості?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Світ змінюється, і його жителі теж, при цьому втрачаючи свою людяність.Ми стаємо злими і байдужими.Майже вісім чоловік з десяти володіють такими якостями характеру, як злість і гнів.

Не виспався, запізнився на автобус, кохана людина не подзвонив, посварився з батьками — здається, що це дрібниці, але з-за них негатив накопичується і людина стає дратівливою і злим на оточуючих.8

Як позбавитися від гніву і злості?

Гнів і злість — це моментальна захисна реакція людини на навколишні фактори.Злість і гнів — різні речі.Гнів — складова злості, її відтінок.Дуже складно знайти людину, задоволеного своїм життям.Багатьом не подобається.Людина терпить-терпить, а потім все це виходить назовні.Одні відразу висловлюють своє невдоволення, інші воліють мовчати і накопичувати в собі.Друге точно протипоказано.Буде тільки гірше.З часом людина не витримає і в припадку гніву все висловить.Тому варто ділитися наболілим відразу.Якщо щось не подобається, не варто мовчати, а потрібно висловити в спокійній формі співрозмовнику.6

Як же можна позбутися цих почуттів?

 1. Намагатися не доводити ситуацію до такого моменту, коли хочеться кричати і все руйнувати.
 2. Якщо ж не вдалося, то варто заспокоїтися.Вийдіть із приміщення, де тільки що сталася неприємна ситуація.Порахуйте до 10.Зробіть глибокий вдих і видих.Попийте води.
 3. Подумайте про щось хороше, що вас може заспокоїти.Можливо, шум моря, посмішка батьків або дитини.
 4. Не давайте вас далі провокувати.На крик не відповідайте криком.Спокійно сядьте і поясніть людині, що вам не подобається, коли з вами так кажуть.Кривдник тільки і чекає вашої реакції — крику.Якщо він її не дочекається, то конфлікт буде залагоджено.
 5. Буває, ви стоїте в черзі, відійшли на хвилинку.Попередили людини перед вами, що відійдете.Приходьте, а ви в кінці черги.Не варто відразу кип'ятитися і кричати, а краще спокійно поясніть, що стояли в черзі, але відійшли і попередили людини перед вами про це.Тобто, потрібно вчасно ввічливо відповісти, а не грубити.
 6. Ставте себе на місце іншої людини.Чому він так зробив.
 7. Умійте відпочивати і присвячувати час собі.Слухайте спокійну музику.Читайте хороші книги.
 8. Якщо нічого не допомогло, то варто звернутися до психолога.
 9. Записатися на йогу, пілатес або будь-які інші заняття спортивного плану.5

Причини гніву і злості

 1. Чому ж на вигляд спокійна людина впадає в гнів і починає злитися?
 2. Сталася якась неприємна ситуація, і поганий настрій забезпечено.Після цього крихітна дрібниця може дратувати і злити.
 3. Ще однією поширеною причиною поганого настрою може стати невиправданість очікування від чого-небудь.Ви сподівалися, наприклад, на допомогу колеги по роботі.Він пообіцяв, але не зміг.Ви на нього злі, так як ваші плани порушено.
 4. Протистояння вашої думки з думкою оточуючих.Людина робить по-своєму, не рахуючись з вашою думкою.Вам це здається неправильним і ви злитеся.
 5. Неможливість вплинути і змінити ситуацію.Не все залежить від нас.
 6. Докладніше в статті: Причини заздрості та злості1

Поради, як стати добрішими

 1. Щоб побороти почуття гніву і злості, необхідно навчитися терпимості.Людині хочеться отримати бажане відразу.А якщо це бажане виходить не таким, на яке розраховують, то подвійно прикро.Ви починаєте злитися на себе і оточуючих за це.
 2. Знайдіть те, що приносить вам задоволення та позитивну емоції.Цим можуть бути: хороша книга, перегляд доброго фільму, зустріч з друзями, позитивна музика.
 3. Постарайтеся думати про інших.Повірте, є люди, які хотіли б бути на вашому місці.
 4. Займіться благодійністю.Це не означає, що треба віддавати свої останні гроші.Напевно, у вас є купа непотрібних речей, яким, на вашу думку, місце на смітнику.Віднесіть їх до найближчого притулку.
 5. Якщо дозволяє можливість, заведіть домашню тварину.Краще брати бездомне.Це дасть вам стимул піклуватися про когось і стати трішки добрішим.
 6. Посміхайтеся оточуючим.
 7. Не зривайтеся на інших, якщо у вас поганий настрій.
 8. Живіть в гармонії з собою і оточуючими вас людьми.
.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: