Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як позбавитися від агресії чоловіка?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Часто буває, що жінка і в старі часи, і зараз страждає від свого законного супутника у фізичному і моральному плані.Якісь сто-двісті років тому про цю проблему не дозволено було навіть говорити вголос, це вважалося нормою, а зараз жінка знає свої права і не боїться дати відсіч.

До шлюбу чоловік опікав майбутню дружину, на руках носив, а вступивши в офіційний шлюб, став дозволяти собі грубі вольності в її адресу як словесно, так і прикладати руки.Це нерідка ситуація.Особливо добре цей контраст в обіцянках і суворій правді життя видно, коли дівчина європейської національності одна їде відпочивати в південні країни.А адже деякі там і залишаються, після «східних казок, а потім не знають як втекти з іншої країни від чоловіка.Чоловік спочатку співає соловейком, а потім перетворюється в тирана. Докладніше про те, як розпізнати тирана, читайте у статті: Що робити, якщо чоловік кричить і ображає?

Як позбавитися від агресії чоловіка?

2Зазвичай жінка терпить агресію чоловіка, особливо, якщо дитинка підростає.Причина очевидна: вона боїться залишитися одна.У перші роки життя малюка жінка залежить від чоловіка фінансово, деякі просто розуміють, що буде ніде жити і нічого їсти.Адже дуже часто після розлучення чоловік перестає приймати участь в опіці над дитиною, матері — одиначці складніше повторно вийти заміж, як вважають інші, дитині потрібен батько.Просто страх перед чоловіком зупиняє жінку від рішучого кроку.

Все це зупиняє даму від розлучення.І вона сподівається, що партнер зміниться.А чоловік постійно обіцяє, що він виправиться, що це більше не повториться, особливо коли втручаються органи правопорядку.Тоді дружина вірить знову в його обіцянки, але настає момент і все повторюється.

Однак, якщо чоловік вдарив супутницю раз, то це буде повторюватися.Таке варто припиняти відразу.Як би жінка себе не вела, який би гріх не зробила, чоловік може, щоб її заспокоїти, дати ляпаса або злегка згадати, але не більше.Бити жінку — це не по-чоловічому.

Часто обранець принижує жінку, не застосовуючи фізичну силу, а говорячи про неї гидоту: яка вона товста, некрасива, жахлива мати.Таке теж має не входити в звичку і відразу викорінюватися.Дружина повинна поговорити з чоловіком, поділитися своїми думками і переживаннями.Поставити умову: вона піде, якщо все залишиться також.Не бійтеся.Повірте, багато розлучених жінок з дітьми знаходили нового чоловіка.І ви знайдете своє щастя.

Причини агресії чоловіка

Чому колись люблячий вас людина так змінюється?

 1. 1Як правило, діти будують своє родинне гніздо, беручи приклад сім'ю батьків.Якщо їх батьки постійно сварилися, билися, батько ображав матір, то для дитини це буде нормою. І коли виростають, то чоловік буде агресивно поводитися по відношенню до коханої супутниці, а жінка терпіти, думаючи, що більшого не заслуговує і іншого чоловіка не знайде.
 2. Дружина своєю поведінкою змусила чоловіка так з собою поводитися.Поставила його верховенство в сім'ї під питанням.Відповідала і спілкувалася з ним грубо.Зраджувала, обзивала, втоптала його самооцінку в бруд.Так, жінки іноді самі доводять чоловіків або до пляшки, або до в'язниці.
 3. Чоловік хоче придушити свою жінку.Можливо, супутниця настільки сильна характером, що він методом тиранії принижує її, а сам підноситься таким чином.
 4. Чоловік не любить свою благовірну, не хоче з нею жити, а кинути совість не дозволяє.Якщо вести себе хамським чином, то ймовірність того, що вона сама піде велика.
 5. Як би чоловік не любив свою дружину, але коли чоловік приходить втомлений або у нього немає настрою, то не потрібно відразу з порога вивалювати на нього свої проблеми.Спочатку дайте чоловікові відпочити після важкого трудового дня.А якщо дружина зустрічає сама з агресією чоловіка з роботи, то причина відповідної агресії очевидна.

Як боротися з агресією чоловіка?5

 1. Перш ніж робити якісь висновки і шукати причини, потрібно поговорити з обранцем і з'ясувати у нього причину такої поведінки.Подивіться на відносини його батьків.Може причина йде від туди? Якщо справа в цьому, то важко буде переробити супутника, але можливо.Будьте з ним ласкавою, терплячою.Не відповідайте грубістю на грубість.
 2. Постарайтеся донести до нього, що таке відношення вам неприємно.А в сім'ї ваших батьків такого не було, і для вас це просто дико.Поясніть йому це, покажіть на прикладі.
 3. Домовтеся з чоловіком, як тільки йому захочеться на вас накричати або він буде чимось не задоволений, то в цей момент виходить в іншу кімнату і заспокоюється.
 4. Можливо, у супутника проблеми на роботі.Йому хочеться побути одному, а ви дістаєте.Як тільки побачите, що у нього поганий настрій, не підходьте першої.Коли потрібно, він сам підійде.
 5. Дайте чоловікові відчути себе лідером у родині.Повірте, він буде вдячний, якщо це місце буде віддано йому.
 6. Однак, якщо чоловік вирішив, що таке ставлення нормальне і не збирається змінюватися, йдете від нього, навіть не думаючи.Якщо любить — зміниться.Якщо напади не припиняться, а стануть ще сильнішими, то пишіть на нього заяву.

Поради, що робити якщо чоловік агресивний

 1. 3Перевиховувати обранця можна, але це важко.Щоб ваш супутник став таким, яким ви хочете, це варто робити на етапі побачень, а не після весілля.Відносини повинні бути рівноправними, і чоловік повинен вас поважати.
 2. Не дозволяти партнеру піднімати на себе руку і обзивати.
 3. Поговоріть з ним і поясніть, що сімейне життя не можлива, якщо таке ставлення не зміниться.
.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: