Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як полюбити свого хлопця
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Як
Любов непередбачувана, вона зводить з розуму від щастя і горя. Коли стосунки приносять задоволення, коли поруч з хлопцем легко і тепло, але при цьому немає любові, то треба зробити все для того, щоб закохатися. Навіщо шукати іншого, якщо це повністю влаштовує. Як полюбити свого хлопця?


По-перше, потрібно відкинути всі страхи і комплекси, які заважають довіритися своєму хлопцеві. Найчастіше це боязнь бути обманутою, покинутою і самотньою заважає розкритися серця. Така поведінка може бути причиною колишніх невдач. Якщо ви зважилися на те, щоб закохатися в хлопця, значить він того вартий.
Як полюбити свого хлопця
Потрібно більше проводити часів разом, знайти загальне заняття, яке допоможе зблизитися на емоційному плані. Любов проявляється в турботі, зробіть що-небудь приємне для молодої людини. Випікати кекс, запишіть на диск його улюблені пісні, купіть квитки на футбол. Навчіться робити приємне іншим, і ви відчуєте, як здорово радіти за оточуючих.

Напишіть на аркуші паперу всі позитивні якості хлопця і перечитуйте їх, переконуючись у його ідеалі для вас. Можна завести блокнот і відзначати всі приємні сюрпризи і хороші вчинки, які він зробив. Таким чином, ви говорите собі, що це гідна кандидатура.
Це найбільш прості поради, як полюбити свого хлопця .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: