Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як плести фенечки з стрічок. Як навчитися плести фенечки
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Як навчитися плести фенечки? Плетіння фенечок із стрічок - мистецтво, яке під силу кожному. Причому це зовсім не складно. Сьогодні ми розповімо, як плести фенечки з стрічок 2 квітів правильно, а потім можна переходити до більш складним фенечкам з чотирьох стрічок.

Як плести фенечку з 2 стрічок


'Як
Ви ще не знаєте, як плести фенечку з 2 стрічок ? Тоді цей абзац для вас!
Як навчитися плести фенечки з 2 стрічок: візьміть дві атласні стрічки, наприклад, білого і червоного кольорів, і загніть на кінцях петельки. Обведіть червоної петелькою навколо білої, так, ніби хочете зробити сайт. У нас вийшла маленька червона петелька. В цю петельку протягуємо білу петельку. Підтягніть короткий кінець червоної петельки і затягніть її. Знову робимо петельку з червоної стрічки і протягуємо її в білу петельку. Тепер затягуємо білу петельку.
Як плести фенечки з стрічок. Як навчитися плести фенечки


Занадто туго затягувати не варто, стежте за тим, щоб квадратики виходили акуратні. Так, чергуючи петельки, плетемо фенечку потрібної довжини. Плетіння фенечок із стрічок 2 квітів закінчено.

Як плести фенечки з 4 стрічок


Тепер саме час розібратися, як плести фенечки з стрічок 4 кольорів правильно. Візьміть 4 атласних стрічок. Складаємо стрічки навпіл і серединки закріплюємо шпильками для зручності плетіння.
Як плести фенечки з стрічок. Як навчитися плести фенечки
Навчитися плести фенечки з стрічок чотирьох кольорів не складніше, ніж плести кіску.
Як навчитися плести фенечки з чотирьох стрічок: розкладіть стрічки по порядку: в середині стрічка першого кольору, потім - другого, потім третього і остання - четвертого.
Починаючи з середини, сплітаємо стрічки, як косичку, тільки стрічка йде зверху стрічок, то знизу. Кожне сплетіння закріплюють шпилькою в середині, щоб стрічки не розповзалися і візерунок вихосм акуратним. На цьому майстер клас як сплести фенечку з стрічок 4 кольорів закінчений.

Плетіння фенечок із стрічок


'Як

Зараз ми дамо вступний курс в плетіння фенечок із стрічок. Візьміть дві стрічки різних кольорів. Відзначте середини стрічок і покладіть їх одна на іншу, щоб вийшов хрест. Середина хреста - це середини стрічок. Закріпіть середину шпилькою. Подумки пронумеруйте половинки стрічок за годинниковою стрілкою: зверху - перша, праворуч - друга, знизу - третя зліва - четверта. Тепер накладаємо першу, на другу, з другої на третю, третю четверту, а четверту протягуємо в петельку, утворену першої. Затягуємо стрічки, щоб вийшли акуратні квадратики. Робимо наступне коло і так далі, поки фенечка не вийде потрібної довжини.
Це був навчальний курс як плести фенечки з стрічок правильно. Трохи терпіння, трохи фантазії і у вас все вийде.

Плетіння фенечок із стрічок відео


На таку тему, як плетиво фенечок із стрічок відео теж знайшлося. Дивіться уважно:

А ось ще на тему "фенечки з стрічок" відео урок, який цілком можна назвати покрокових майстер класом.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: