Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як пережити розставання з коханою людиною?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками


Кожній людині хоча б раз у житті доводилося переживати розставання з коханим. В такі моменти образа, розпач і біль розривають душу. На жаль, деяким людям так і не вдається пережити втрату, і руйнівні переживання залишаються з ними назавжди, не даючи можливості почати нове щасливе життя. Тому сьогодні ми вирішили своїм читачкам дати кілька порад про те, як пережити біль розлуки з найменшими душевними втратами.

Читайте також: Як розлучитися з хлопцем красиво — освоюємо мистецтво правильного розставання.

Як пережити розставання з коханою людиною — 10 порад


Розрив відносин — це, звичайно, сильний психологічний удар для обох партнерів, але його при бажанні можна легко пережити і почати нове щасливе життя. Якщо Вас кинув Ваш коханий, приготуйтеся боротися за себе і не озиратися назад. На думку психологів, найважчим періодом є перші півтора місяці. Але цей час можна суттєво зменшити, якщо Ви твердо скажіть собі, що ці відносини закінчені раз і назавжди, а Вам пора рухатися далі.
А щоб розрив відносин пройшов не дуже болісно, і щоб Вас не мучили душевні сумніви і почуття провини, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:


  • Хоча ще наші бабусі казали, що «клин клином вибивають», не варто поспішати з пошуками нових відносин. Однак і замикатися у власному маленькому світі не варто. Думайте про подію, але не зациклюйтеся. При можливості поділіться своїми переживаннями з якомога більшою кількістю людей, і Ви відразу відчуєте себе набагато краще. Такий метод в психології називається «розсіювання горя».
  • Для людей, які не люблять розповідати про свої переживання, прекрасним виходом з ситуації є особистий щоденник. На його сторінках Ви зможете вилити всі свої образи і думки, таким чином, знявши «камінь з душі». Всі Ваші почуття і переживання, довірені папері, назавжди залишаться в минулому.

  • Сядьте навпроти дзеркала і розкажіть самі собі про своє горе. Більшість психологів вважає, що подібна терапія прекрасно знімає стрес. А щоб після розмови підняти собі настрій, скорчите кілька веселих гримасс.
  • З головою поринете в роботу — це найкращий спосіб забути про всі свої негаразди. Саме цікавий і захоплюючий проект допоможе вам легко пережити розставання. Крім цього даний психологічний прийом має істотну перевагу: за будь-яку роботу платять.
  • Не варто забувати про тісний зв’язок душі з тілом. Іноді, щоб забути про всі проблеми, необхідно довести своє тіло до знемоги. І абсолютно не важливо, яким способом ви досягнете даного ефекту: влаштуєте генеральне прибирання, повністю самотужки переставите меблі, люто вимиєте підлоги зубною щіткою або просто станете посередині кімнати і закричіть з усієї сили. Дайте волю своїм емоціям, випустіть їх, або вони почнуть руйнувати вас зсередини.

  • Ще один вірний спосіб боротьби зі стресом — заняття спортом. Відвідайте спортзал, поїдьте на прогулянку в ліс або сходіть в парк. Наситьте своє життя цікавими подіями: зустрічайтеся з подружками, відвідуйте вечірки. Але навіть якщо ви вирішили провести вечір вдома за улюбленою книгою або переглядаючи фільм — одягніться красиво. Так ви завжди будете відчувати себе привабливою жінкою. Дивіться список книг, які роблять жінку щасливою.
  • Нескінченні потоки сліз не допоможуть вам позбавитися від депресії. Вилікуйте свою душу. Комусь в цьому питанні допомагає медитація, хто йде в церкву, інші намагаються відкрити чакри, займаючись йогою на лоні природи. Не хвилюйтеся, вже зовсім скоро у вас відбудеться переоцінка цінностей.
  • Приділіть час собі, коханій. Якщо, перебуваючи у відносинах, Ви більшу частину свого часу присвячували коханій людині, то зараз настав той період, коли потрібно подбати про себе. Сходіть в spa-салон, відвідайте масажний кабінет, зробіть модний манікюр, педикюр, чистку обличчя, і, звичайно ж, спільний шопінг із подругами. Все це допоможе вам не тільки виглядати привабливо, але і забути про своїх неприємних переживаннях і думках.

  • Стоячи на порозі нового життя, попрощайтеся зі старою. У своєму особистому просторі наведіть порядок. Приберіть всі речі, які нагадують вам про колишнього коханого. Під час цього процесу потрібно бути особливо уважним, адже навіть маленька статуетка, подарована ним, може викликати у вас море спогадів та бурю емоцій. Це зовсім не означає, що всі їх потрібно викинути. Просто поки ваш душевний стан не стабілізується, приберіть їх в дальній кут шафи, подалі від очей.
  • Заведіть домашню тварину. Наприклад, кота чи собаку. Соціальні дослідження показують, що люди, у яких є чотириногий друг, живуть набагато довше і щасливіше. І навіть думка про те, що вдома вас чекає не порожня квартира наповнена спогадами, а живе любляче істота, допоможе вам швидше пережити біль втрати.


Зараз перед собою Ви повинні ставити лише одну мету — знову повернутися до повноцінного життя. Згадайте все, про що мріяли до зустрічі з колишнім. Зараз у Вас з’явився прекрасний шанс перетворити ці мрії в реальність. Як би погано не було зараз, життя триває, і зовсім скоро все буде просто чудово!

А що Вам допомогло пережити розставання з коханим чоловіком?

15 січня 2018 в 11:14  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: