Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як переконати питущого зав'язати?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Сьогодні пияцтво – це біда, що стосувалось людства.Багато хоч і знають, що алкоголь здатний занапастити життя, все одно п'ють і ніколи не зав'яже з цією згубною звичкою.Пияцтво є причиною розпаду сімей і багатьох злочинів.Як показує статистика, то з усіх сиріт у дев'яносто дев'яти відсотків питущі батьки, які позбавлені прав на виховання дітей.

Навіщо люди п'ють?12

Це дуже поширений питання, відповіддю на нього можуть бути наступні фактори:

 • піти від проблем, так би мовити, з горя;
 • за компанію;
 • щоб підняти настрій;
 • з-за звички.17

Якщо звичка пити алкоголь ще не стала захворюванням, то слід якомога швидше кинути пити.Кращий спосіб – це заміна звички на іншу, наприклад, на прогулянку.Так, це важко, але дієво.

Як переконати питущого зав'язати?

Терпіти п'яницю дуже складно, та до того ж постійно неприємний запах.Якщо людина сама відчуває, що йому потрібно кинути пити, то цю ситуацію пережити легше.16

Для того щоб самостійно кинути пити, слід дотримуватися наступних порад:

 • чітко з'ясувати для себе, чому ви хочете кинути пити;
 • скорочувати ситуації при яких з'являється спокуса випити.Наприклад, рідше ходити на Дні народження;
 • пити можна, але тільки тоді, коли ви самі хочете цього, а не за компанію;
 • потрібно бути самим собою.
 • читайте також поради про Лікування похмілля в домашніх умовах

Поради, якщо близька — алкоголік15

Багато людей думають, що алкоголіка треба змусити силою зав'язати з пагубною звичкою.Це зовсім не так, і як би ви не старалися, але змусити кинути пити людини у вас не вийде ніколи.Потрібно зробити так, щоб чоловік сам хотів кинути пити.Але іноді буває так, що людина п'є з-за якоїсь проблеми і причини.У кожного п'яниці на те є свій мотив, потрібно постаратися його виявити і, якщо вийде, усунути.Наприклад, людина п'є, тому що його звільнили з роботи.Потрібно привести його до тями і знайти роботу, яка і змусить його кинути пити.

Як допомогти близькій кинути пити?14

Це найпоширеніший питання, на яке відповідь люди не можуть знайти давно.

 1. Для початку, потрібно перестати критикувати питущого людини, так ви його ще більше спонукаєте до пияцтва.Потрібно запам'ятати, що якщо вам не вдалося знайти причину, чому п'є близька людина, це не означає, що її не існує.
 2. Якщо у вас п'є чоловік, то потрібно поставитися до нього з розумінням і сказати що це лише його життя, і він сам вирішує, як його прожити.Необхідно розуміти, що у чоловіка проблема і намагатися вирішити її всім разом.Не слід обманювати чоловіка, краще бути з ним щирою.Потрібно інших членів сім'ї переконати в тому, що вони повинні поговорити з чоловіком і сказати, який він хороший і як вміє робити те чи інше дію.Добрі слова від близьких людей зазвичай підвищують самооцінку п'є, і він більше не хоче пити.13
 3. Якщо людина чимось дорожить в цьому житті, то його необхідно саме цим і втримати від алкоголю.Способи, щоб питущий кинув пити, підходять не для кожного людини.Комусь достатньо слів, а хтось і після скоєних дурниць не кине алкоголь.
 4. Сьогодні особливо актуальна така проблема як пияцтво серед молоді.Але як показує практика, то молодь простіше вивести з цього стану, ніж дорослої людини, йому потрібно запропонувати зайнятися чимось більш захоплюючим і цікавим.10
 5. Проблема жіночого алкоголізму теж потребує уваги.Насправді, побороти алкоголізм допоможе тільки сила волі й характер, поки жінка сама не захоче позбутися цієї звички, нічого добре не буде.Але чоловік і діти – це причина, яка може вплинути на жінку.
 6. Консультація лікаря не менш ефективний спосіб у цьому випадку.
 7. Але сьогодні не придумано такого стовідсоткового способу, завдяки якому можна кинути пити.Якщо людині вдалося кинути пити, то потрібно уважно до нього ставитися і приділяти багато уваги, щоб він знову не зірвався і не почав пити.
.
20 січня 2018 в 18:28  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: