Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як переконати доньку слухатися батьків?
Не Зупиняйся | Діти | Психологія

На жаль, рідко зустрінеш сім'ю, де слухняні дітки.Для вирішення цієї проблеми потрібно знайти підхід до дочки.Для покори доньки показати свій авторитет, але і в той же час дозволяти донечці розвиватися як особистості.При поганій поведінці доньки слід втрутитися.Якщо у вас є прохання, то попросіть як рівного людину, а не командуйте.

Як переконати доньку слухатися батьків?

30Кожна дитина показує характер і індивідуальність, тільки батьки розуміють таку поведінку як непослух.Перший такий період проходить у маленьких дітей у віці до півтора років, але це легко пояснюється, можливо, дитина переживає кризу одного року, тому і відмовляється беззаперечно підкорятися.Якщо проблема непослуху виникла в ранньому дитинстві, то потрібно постаратися її усунути якомога раніше, щоб не отримати дорослого тирана.

Часто батьки, що люблять своїх діток, в дитинстві дозволяють їм все і йдуть у них на поводу.Ось в такій поведінці і криється фатальна помилка батьків.Найчастіше це призводить до того, що дитина формує модель поведінки і ігнорує дорослих, адже він звик, що вони виконують всі його прохання.

Щоб змусити дівчинку слухатися, потрібно розмовляти з нею як з дорослою людиною і радитися в сімейних питаннях, а при покаранні пояснити, що ви караєте за поганий вчинок, а не з-за того, що не любите її, щоб не нашкодити психіці.Дитина не розуміє, чому вчора йому можна було це робити, а сьогодні за це лають і карають.Методами батога послуху не доб'єшся, можна порушити психіку або, ще гірше, дитина озлиться на вас, і слухатися взагалі нікого не буде.29

Щоб підібрати логічне рішення проблеми неслухняності, треба знайти причини, чому дочка себе так веде.Слід поговорити зі своєю дитиною, і пояснити йому, що він не правий, і необхідно б виправитися.Якщо мова йде про доньки, то її непослух – це, в першу чергу, негарно.Необхідно пояснити це дохідливо, але не грубо.

Якщо дитина, чий вік старше тринадцяти років, не слухається, то це нормально, може, це період кризи підлітка або перехідний вік.Для послуху дочки, з нею необхідно розмовляти і привчати її до порядку.Детальніше про проблеми підлітка читайте у статті: Сенс життя підлітка

Як переконати доньку кинути хлопця?28

У такому віці особливо дівчатка хочуть скоріше стати дорослими, але ще не знають, що значить доросле життя.В цей час дівчатка починають зустрічатися з хлопцями, але ці зустрічі ще несерйозні, лише гуляння і поцілунки.Часто батьки не ради романів дочки, так як вважають цей вік поки ще невідповідним для любові, а також їм може не подобатися обранець своєї дочки.«Як переконати доньку кинути хлопця?» — це дуже розпитування поранений питання серед батьків.Але краще не лізти в особисте життя дитини, слід згадати себе в цьому віці і проаналізувати ще раз ситуацію.Якщо хлопець з неблагополучної сім'ї і може навчити вашої дитини поганому, треба втрутитися і вирішити ці зустрічі.Потрібно пояснити дитині, що так буде краще, і вона скаже вам спасибі.

Поради, якщо дочка не хоче слухатися27

  1. Щоб домогтися слухняності дитини потрібно підтримувати його у всіх справах, які ви вважаєте хорошими.Батьки повинні мати терпіння і вміти входити в становище.Потрібно постійно говорити дитині, що таке добре, а що таке погано, щоб він поважав і слухався своїх батьків, потрібно проявляти свою мудрість.
  2. Якщо ваша дитина багато часу проводить у стресовому стані, потрібно його якось відволікти та розвеселити.Потрібно якомога швидше вивести свою дитину з цього стану.
  3. Сильного відмінності у вихованні дівчаток і хлопчиків немає.Але ось в сім'ях з дочками трохи складніше, так як часто причиною непослуху стають стосунки з хлопчиками, до яких так не готові батьки.
  4. Кожна дитина індивідуальна, і до нього потрібно знайти свій підхід.Найголовніше, це як можна більше часу проводити зі своєю дитиною і вчити його добрим вчинкам.І якщо ще з раннього дитинства виховувати дитину, то проблем з неслухняністю може і не виникнути, адже ви будете справжніми друзями.
.
20 січня 2018 в 18:28  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: