Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як переконати батька сплачувати аліменти?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

На жаль, багато матері стикаються з такою ситуацією, коли батьки дітей перестають піклуватися про них.У даній статті буде описано, як переконати батька сплачувати аліменти.Напевно, одним з поширених шляхів вирішення поставленого вище питання, є звернення до суду, який виб'є з боржника те, що він повинен заплатити своїй дитині.

Що робити, якщо батько не сплачує аліменти?

24Цим питанням задаються багато матусь, адже їм дуже складно самотужки утримувати дітей.Не потрібно шкодувати колишнього чоловіка, а необхідно сміливо йти і писати заяву в судові органи.Там знайдуть на колишнього управу, якщо у неплатника є майно, що його можуть описати і направити на дітей.

Але не треба впадати у відчай, якщо з татуся і справді нічого вимагати, навіть якщо він правда ніде не працює, то аліменти може перераховувати з усіх своїх доходів, наприклад, з пенсії або допомоги по безробіттю.Коли боржник не може знайти роботу, то його поставлять на біржу праці, де запропонують кілька робочих місць.Звичайно, змусити працювати його ніхто не зможе, але якщо він на кожне пропозиція буде негативно відповідати, на нього можуть направити заяву в судовий орган.

Як переконати батька сплачувати аліменти?

23Алиментщиками називається категорія боржників, яка налічує з кожним роком все більше і більше людей.Безвідповідальні батьки ховаються не тільки від своєї хоч і колишньої родини, ще й від правосуддя і так сподіваються, що закон підтримає їх.Більшість людей говорять, що їм нічим виплачувати аліменти так, як вони ніде не працюють, або заробляють не більше п'яти тисяч в місяць.А найчастіше це брехня чистої води, татуся працюють і отримують непогані гроші від свого роботодавця, але тільки дані гроші передаються їм у конвертах.

Як свідчить сімейний кодекс, то обидва батьки зобов'язані утримувати і виховувати спільних дітей.Але, на жаль, часто люди розлучаються, і матерям доводиться вибивати, в прямому сенсі слова, аліменти від батька їх спільної дитини.На питання, скільки складають аліменти, буде отвечено нижче, ці дані змінюються дуже часто і стежити за ними — дуже складна процедура.

Скільки складають аліменти?

22Аліменти – це виплати, які необхідно перераховувати щомісяця на кожного з дітей.Сума виплат обчислюється згідно всім доходів боржника, наприклад, на одну дитину потрібно платити 25 відсотків від суми доходу, на двох дітей — 33%, на трьох і більше дітей потрібно платити рівно половину від усіх доходів батька.Але перш ніж підраховувати суму, яку доведеться сплачувати, з неї необхідно відняти прибутковий податок.Але якщо боржник не платив аліменти довгий період часу, суд має право зажадати заплатити суму, що дорівнює сімдесяти відсоткам від загального доходу.Але більше цього значення сума виплат ніколи не перевищувалася, і, напевно, не збільшиться.

Поради, як отримати аліменти, якщо батько не хоче платити

  • 20Багато батьки запитують суду, чи можна їм створити рахунок на ім'я дитини і перераховувати тільки йому гроші.Так як свою колишню дружину вони не хочуть утримувати.Так, відкрити такий рахунок можливо, але ці гроші не можна назвати аліментами, адже судом постановлено, що кожен місяць гроші на виховання дитини повинні виходити стягувачем.Можна щось купувати дитині і давати йому гроші на кишенькові витрати, але аліментами їх не можна назвати до тієї пори, поки мати не напише розписку, підтверджує, що батько сплатив необхідну суму грошей своєму дитині.
  • Виходячи з законодавства Російської Федерації, аліменти необхідно виплачувати до того періоду, поки дитині не настане вісімнадцять років, навіть якщо він вступив до ВУЗУ.
  • Всіх платників і неплатників аліментів можна поділити на групи:
  1. це люди, які на добровільній основі містять своїх дітей
  2. друга група, яка відмовляється платити гроші, тим самим, обманюючи свою колишню сім'ю і державу.
  • Відомий такий термін як злісне ухилення від сплати аліментів, він належить до тих людей, які більше трьох місяців не містили дітей і діяли відповідно до цього процесу.

Такий спосіб впливу на боржників, як заборона на виїзд з країни дуже непогано впливає на татусів, які кинули своїх дітей.

Поради, як отримати аліменти, якщо батько не хоче утримувати дитину, були описані вище.І ними треба користуватися, якщо бажаєте від колишнього чоловіка, хоч чогось досягти.

.
20 січня 2018 в 18:29  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: