Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як образити жінку?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Чому дружини ображаються на дрібниці?

16Ох, ця жіноча логіка!!! Здається неможливо зрозуміти, про що думають жінки, які вибудовують логічні ланцюги.Навіть якщо сказав, що купив шкарпетки, виявляється, за її міркуванням, шкарпетки для коханки.Сльози, образи.Ось як можна зрозуміти жінок?

Спробуємо розібратися, чому жінки ображаються на якісь незрозумілі дрібниці, звідки ця чудова звичка додумувати дивні факти і приймати все занадто близько до серця.

1.Люблять вухами

Тому вуха — найбільш сприйнятливий орган.Буде розчута і інтерпретована будь-яка інтонація.

2.Емоційніше

Жінки значно емоційніші за чоловіків, тому їм необхідно більше почуттів, визнання.Якщо ви не хваліть і не кажіть ніжні слова так часто, як хоче дівчина, то вона знайде причину образитися, щоб все одно почути ці заповітні слова.

223.Боїться втратити

Образи — це спосіб залучення уваги.Для того, щоб висловити сильні почуття, в хід йдуть всі засоби.

4.Фізіологія

Є такі дні, що краще до дружини не потикатися і терпіти, — вам же краще буде.

Як образити жінку?

400-06206904Давайте подивимося, як можна образити дружину.Часом образа з'являється з-за таких дивних речей, що навіть в голові не вкладаються.Наприклад, ви залишили флешку з фільмом на роботі, а дружина саме сьогодні хотіла подивитися цей фільм, а значить, ви спеціально залишили флешку, щоб не дивитися з нею фільм.Хоча ви взагалі не знали, що саме сьогодні у вас вечір перегляду цього кіно.А завантажити заново вже не потрібно, тому що расхотела, і ви ж не хочете дивитися з нею кіно.Ось як виходять такі ситуації, що можна образити дружину, і як запобігти або хоча б зрозуміти принцип дії таких образ?

1.Мало уваги приділяєте

Це вам здається, що ви приділяєте їй достатньо уваги, а їй так зовсім не здається, краще запитаєте, скільки уваги вона б хотіла отримувати, що її не влаштовує.Навчіть дружину чітко формулювати свої запити, ваше життя стане від цього набагато простіше.

2.Ревнощі

20Це не тільки ревнощі до вигаданої коханці, а так само до комп'ютера, мамі, собаці і ще морозиву.Чому ви приділяєте їм більше уваги, ніж їй? Спробуйте залучити дружину до своїх захоплень, можливо, ви знайдете гідного компаньйона в своєму улюбленому занятті, і часу на образи не залишиться.

3.Не розмовляєте

Так, для жінок дуже важливі розмови, це майже сенс їх існування.Тому говоріть багато і часто, їй важливо знати, налагодити контакт, обмінятися думками, говорити про почуття.Це закладено в жіночій природі.Вона не розуміє дій, їй потрібні слова.Тобто, те що ви забезпечуєте і не гуляєте наліво, це не доводить вашу любов в очах жінки, от коли ви зайвий раз скажете кохана, то вона розквітне.

4.Почуття гумору

Її зовнішність — заборонена тема для жартів, адже у всіх людей комплекси, а тут ще ви зі своїм унікальним сарказмом, це може смертельно образити і значно знизити її самооцінку.Пам'ятайте, що ваші слова будуть подумки накручуватися і множиться, жартуєте краще про інших людей.

5.Обіцянки

19Їй потрібно, щоб ви миттєво прибили цвях, вам цього робити абсолютно не хочеться.Виникає конфлікт інтересів.У середньостатистичному випадку в бій за цвях йде все: від скандалу до відлучення від тіла.Краще виконуйте обіцянки, та й взагалі багатьох проблем можна уникнути, допомагаючи дружині по будинку, у неї буде більше часу на вас і голова менше хворітиме.

Що дружина не пробачить ніколи?

Такі очевидні речі, як зрада, залежність або побої розглядати не будемо.Ми зараз говоримо про звичайне, люблячого чоловіка, який хоче поліпшити відносини з дружиною, тому що вона ображається по дрібницях, як йому здається.А вона вважає це дуже важливими речами.Ось список заборонених тем, які можуть вам здатися кумедними, але для жінки це удар ножем у спину.Читайте також: Що робити, якщо дружина істеричка?

1.Критика

17Занадто жорстоко критикувати недоліки не варто, вона ж і так для вас старалася, але всяке буває в житті, краще допоможіть порадою, а не обзивайте.Або самі візьміть участь.Наприклад, дружина вчиться для вас готувати і не виходить.Замість того щоб обзиватися і підколювати, допоможіть їй, запропонуйте наступного разу разом приготувати.

2.Мовчання

Буває, ви дуже втомилися, був важкий день, а дружина все свербить і свербить під вухом.Не мовчіть, не ігноруйте, а просто скажіть, вибач я втомився.Інакше, ваша дружина сама вирішить, що ви з нею розмовляєте, тому що вона погана дружина, погана мати або ще що-небудь в цьому дусі.

3.Попереджайте

Затримуєтеся з роботи — попередьте.Поставте себе на її місце, вона намагалася готувала, сидить чекає, а вас немає і немає, невже так важко попередити, хоча б щоб по приходу додому вона не буравила вас поглядом.

Поради, як не ображати дружину

1. У пориві сварки часто чоловіки не стримуються і кажуть дружинам такі гидоти, що аж самим соромно.Тримайте себе в руках.Перед тим як вистрілити лайка, порахуйте до десяти в умі.Може, воно того не варто?

2. Ставте себе на місце дружини.Це допоможе вам багато чого зрозуміти і переосмислити.

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: