Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як не втратити коханого чоловіка
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Боюся втратити чоловіка

59Страх втратити коханого чоловіка притаманний кожній жінці.Це нормально і не треба соромитися того, що ви боїтеся втратити коханої людини.Тільки варто задуматися, якщо ваші переживання перетворюються в нав'язливу фобію.Наприклад, підвищена ревнощі, страх того, що якщо ви щось зробите не так, то він кине вас, або ж ви бачите сенс життя в цьому чоловікові.Це все неправильно.Тут є кілька варіантів: або ви зіткнулися з досвідченим маніпулятором, який в'є мотузки з ваших нервів, або ваша самооцінка на нулі.Хоча жодному іншому не заважає, якщо ви дозволяєте використовувати вас, то вас і будуть використовувати, і при цьому погрожувати: «Якщо не зробиш так, як я хочу, то я піду».І що робить дівчина з заниженою самооцінкою? Робить те, про що просять.Починаючи від грошей у борг, закінчуючи оральними ласками, хоча вона не хотіла.Що скаже дівчина з нормальною самооцінкою? Іди зроби сам і все.Не подобається — вільний.Подумайте, чи не заважає вам страх втратити чоловіка, знайти хорошого чоловіка? Не користуються вашої острахом чоловіки? Чи Часто ви йдете на поступки всупереч власним бажанням?

Як не втратити коханого чоловіка58

Часто жінки самі відштовхують чоловіків своєю поведінкою, інколи навіть не розуміючи цього.Розглянемо типові помилки жінок у стосунках на думку чоловіків.

1.Відсторонення від сексу

Для чоловіка це дуже важливо.І залишати без інтиму з-за не прибитого цвяха в четвер — це верх дурості на їх думку.Невже ви по-іншому не можете впливати на свого чоловіка? У вас що, тільки одна перевага і зброю нижче пояса?

2.Образи і ігнорування

Ще одна дурна тактика.Чоловік не може за вашим мовчанню здогадатися, чого ви хочете.А кисла міна ще нікого не утримувала поруч.

3.Матуся

Все одноманітно і турбота за край — вже нагадуєте матусю.Не потрібно перетворювати самостійного чоловіка в дитину і годувати з ложечки.Він вже переїхав від однієї матусі, але не для того, щоб жити з іншою такою ж.

4.Втрата індивідуальності.Низька самооцінка

У дружини більше немає інтересів, крім самокопання і розбору, хто кого любить і чому любить не так, як раніше.Не кожен чоловік скаже, але кожен подумає про те, що раніше любив дівчину з мріями і цілями, а зараз бачить жалюгідне істота, яка думає тільки в одному напрямку і деградує.

5.Ниття, песимізм

Не завжди все добре, але це дружина повинна надихати чоловіка на подвиги, а не псувати настрій.

6.Стерво

Ні з того ні з сього дружина починає вести себе як стерво, хоча він полюбив зовсім іншу — ніжну і тендітну дівчину.Не піддавайтеся впливу таблоїдів, намагайтеся не розпускати себе, бути доглянутою, позитивної як при першому знайомстві, тоді ваш чоловік нікуди не дінеться.

Чому коханий може піти?

1.Улюблений може піти, тому що ви його зрадили.Зраду рідко хто прощає.

2.Приводом для розставання може бути несумісність характерів, або треба йти на взаємний компроміс або розставання.Якщо тільки ви занадто часто йдете на компроміс, то вами користуються.

3.Знайшов іншу.Скажіть спасибі, що він пішов.Навіщо вам той, який шукає іншу, живучи з вами?

4.Ваша поведінка

5. Боїтеся втратити

55Це помилка неправильного програмування себе, низької самооцінки.Якщо ви боїтеся втратити чоловіка, то ви його втратите.Страх втрати породжує недовіру, якщо б ви довіряли повністю своєму чоловікові, то не боялися б він вас кине, піде.А ваш страх відчувається, завдає відбиток на стосунки.А де недовіра, там ревнощі, страхи, негатив.Кому потрібні такі відносини? Коли ви вічно підозрюєте благовірного, мучте, а потім ще й ображаєтеся, тому що він не приніс квіти як раніше.Так раніше і ви, люба, не мордували його своїм недовірою і ревнощами.

Від яких жінок ніколи не йдуть чоловіки?

Якщо ви боїтеся, що чоловік піде від вас і нічого не можете вдіяти зі своїм страхом, то дійте.Міняйте себе, а не його.Іншої людини змінити марно, коли людина захоче змінювати себе, то він зміниться, а під чужим впливом це викликає тільки протест і обурення.Отже, хочете, щоб чоловік ніколи від вас не пішов — працюйте над собою.Якщо вас долає ревнощі, читайте також: Підозри в зраді чоловіка

1.Саморозвиток

57Читайте, практикуйте психологію.Навчіться жіночої мудрості: як захищатися від маніпуляцій, вирішувати конфлікти, робити так, щоб чоловік виконував обіцянки, допомагав по дому.Тренуйтеся, пробуйте.Є багато статей в інтернеті, але краще звернутися до кваліфікованого фахівця, відвідати тренінг.

2.Позитив

Хочете бути щасливі будьте, хватить нити і думати, а що якщо....Дійте, пробуйте, помиляйтеся, йдіть вперед.У всьому: в роботі, в стосунках.Говоріть сміливо про своїх бажаннях, відкрийтесь світу!

3.Турбота про себе

Увімкніть здоровий егоїзм.У вас круги під очима від недосипання, тому що ви прокидаєтеся в 5:30, щоб приготувати 7 різноманітної їжі на сніданок коханій? Так, може, пора більш раціонально розпоряджатися своїм часом і силами?

4.Самоповага

Не дозволяйте про себе витирати ноги.Візьміть аркуш і ручку.Напишіть список того, що ви не будете терпіти від свого чоловіка.Наприклад, побої, бруд у будинку, зраду, або коли він кидає трубку.Вивчіть напам'ять цей список і не прощайте ані за яких умовах.Щоб про вас не витирали ноги, тримайте марку.Тому що як тільки чоловік побачить іншу дівчину, у якої чіткі цілі і принципи, він побіжить до неї, а не до своєї домашньої размазне.

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: