Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як не втратити дружину
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Чому дружина віддаляється?

58Ви помітили, що дружина стала до вас прохолодно ставиться, все частіше немає настрою і болить голова.Давайте розберемося чи варто бити тривогу.

Після весілля затягнуло в рутину і побут, вже немає тієї романтики і почуттів.Ось так і з'являється поняття «сімейна рутина».Можливо ваша друга половина досягла мети, весілля зіграли, і тепер розслабилася.Потрібно ввести її в тонус, адже сімейні відносини — це робота.Якщо почався розбрат і дружина вас не чує — це може стати початком кінця.

Як не втратити дружину

591. Дружина віддаляється, тому що мета досягнута, сім'я створена.А як повинна поводитися дружина, вона не знає.Так само дружина банально може не знати, як часто вам потрібен секс, тому що у вас різна фізіологія.Це начебто очевидно, що при нормальній сексуального життя чоловік і не подумає подивитися ліворуч.Але є такі дівчата, які вважають, що місія «окільцювати» виконана, а тепер можна не старатися.

2. За дослідженням британських вчених одна з причин, будь ласка, не лякайтесь, це те, що ви не вгадали точний час і місце, де і яким чином хоче дружина.І їй дуже складно пояснити, наприклад, що вона хотіла, як у тому фільмі, на кухні і тому вона тупо відмовляє, коли ви до неї з ініціативою в спальні.І ще додайте, що ви не прочитали її думки, хоча вона натякала, і все — це вже образа на тиждень.

3. Дружина хоче вас покарати за якусь помилку.Згадайте прибиті всі полиці? Полагодив праску? Це можуть бути дуже важливі причини для відмови.За моделлю: він мені навіть праска не справив, а я йому винна? Ні, у мене болить голова.

4. А може бути ви приділяєте їй мало уваги? Може у неї правда проблеми на роботі? Або вона підозрює вас у зраді? Коли в останній раз ви нормально говорили з дружиною?

Що дружина ніколи не пробачить?

Звичайно, відповідь на це питання індивідуальний.Деякі вибачають чоловікам всі, а деякі розлучаються з-за не помитою гуртки.Але є загальнолюдські принципи моралі.

1.Не піднімати руку на жінку

56Навіть за зраду, якщо вона заслужила покарання, то отримає його тим, що втратить такого чоловіка, як ви.Але бити жінку — це остання справа.Вона все одно не зможе дати здачі, хочете бій — ідіть до коханця і розбирайтеся з ним по-чоловічому.

 

2.Залежність

А може у дружини болить голова від того, що ви до 4 ранку рубалися в танчики? Довго вона ще зможе це терпіти? Може, у неї вже інший танкіст, поки ви підкорюєте простори інтернет-всесвіту.Про наркоманів, алкоголіків і так далі, думаю, можна і не говорити.

3.Зрада

Вона зберігає вам вірність ці роки спільного життя, а ви полігамний самець, і це закладено в крові? Швидше за все вона відпустить вас в далеке плавання самостійно.

Поради як не втратити дружину

571. Що б не сталося у вашому житті — не зривайтеся на дружині! Проблеми на роботі — не привід ображати улюблену жінку.Детальніше про образи читайте за посиланням: Чоловіча образа: що робити?

2. Лінь викорінити.Наприклад, ви обидва працюєте, дружина прибігла з роботи, прибралася, приготувала, попрала, дітей поклала, поки ви лежали на дивані.У вас з'являється бажання, а у дружини вже третій кухоль кави і сірники в очах, щоб не заснути.Може пора піднятися з дивана і допомогти їй?

3. Чарівні фрази порівняння забути.А мама краще готує, а в Колі Машка красивіше, а ти погладшала щось.Вдолбите дружині що вона страшна і невміла, можливо, вона такою і стане, і тоді просто не буде гідна ділити з таким королем, як ви, царське ложе.

4. Економити на дружині не можна.Якою б криза в країні не трапився, якщо коханій жінці не в чому ходити, то це ганьба.Хочете бачити її задоволеною, красивою, разнаряженной? Тоді розщедрюйтеся і насолоджуйтесь.Вона ж хоче он ту кофточку, щоб бути найкрасивішою для вас.

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: