Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як не лаятися з чоловіком?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Милі сваряться — тільки тішаться.Наскільки правдива ця приказка про ваші стосунки з чоловіком? Наскільки часто відбуваються ваші сварки? Будь осад залишається після цих сварок? Є пари, для яких щоденна лайка — це норма.А солодке примирення перекриває то прикро, що наговорили подружжя одне одному в запалі.У кожної родини свої порядки і свої власні відносини.Головне знайти того, хто такий же божевільний, як і ви.

Чому часто сваримося з чоловіком?

Якщо після лайки залишаються неприємні враження і пригніченість, і вас сильно турбують побутові чвари й розбірки, то потрібно для початку розібратися в їх причинах.

1.Занижена самооцінка

6Чоловік підносить себе морально шляхом приниження вас.Сюди входять такі фрази: дурна, страшна, товста, незграбна і так далі.Чоловік спеціально втоптує вашу самооцінку в землю, щоб розправити крила і піднесеться.Звичайно, це опис трохи перебільшено.Часто чоловіки, так і інші люди: колеги, батьки, друзі, роблять це несвідомо, це такий внутрішній захисний механізм при низькій самооцінці.Девіз його приблизно такий: «я поганий, то треба і ще комусь нашкодити».Боротися з заниженою самооцінкою чоловіка можна тим, щоб відновити його самооцінку.Потрібно хвалити чоловіка, підтримувати, підкреслювати його сильні сторони.Наприклад, попросіть його про дрібну послугу з дому, коли він її виконає, подякуйте йому від душі.Цього буде достатньо, щоб його самооцінка налагодилось і на найближчий час у нього не буде стимулу лаятися, адже ви вже дали йому те, що він хоче, тобто похвалу і визнання.

2.Поганий приклад

Згадайте відносини між свекрухою та свекром.Як вони живуть разом? Можливо, ваш чоловік виріс в атмосфері лайки і вважає це нормальними відносинами.Покажіть йому інший світ, водите його в гості до інших сімейним парам, у яких теплі стосунки, нехай дивиться і вчиться, потихеньку переймайте в них досвід.Тут головне — поступовість.Не потрібно все відразу переосмислювати і нервувати, що відразу все не виходить.Адже людина щиро вважає, що в сім'ї має бути так, як було у його батьків, коли мама била тата чавунною сковорідкою.

3.Фізіологічні фактори

7Стрес, проблеми на роботі, втома, хронічний недосип.У гонитві за добробутом і в прагненні забезпечити свою сім'ю? чоловіки найчастіше не бережуть себе.В результаті настає момент, коли він починає зривати злість, стрес, агресію на домочадців.Потрібно берегти свого годувальника, давати йому спокійно провести час, банально поїсти і поспати.

Відмінним варіантом буде:

  • організація сімейного відпочинку,
  • спортивного походу,
  • поїздки на вихідні на природу.

Дуже гостро питання нерозуміння чоловіка стоїть жінка, яка не працює сама.Настільки кардинальна різниця, коли замучений чоловік приходить з роботи і мріє тільки поїсти і поспати, і коли дружина весь день нудьгувала, рассаживала фікуси по горщикам.Декретницы сюди не відносяться.Але такий контраст: дружина спала до обіду, відпочивала, зробила домашні справи, а чоловік орав з ранку до вечора, і коли ввечері їх орбіти перетинаються — вибух забезпечений.Просто тому, що вони на різних хвилях.Дружина не ставить себе на місце чоловіка, який втомився на роботі.А чоловік не ставить себе на місце дружини, для якої чоловік — єдина відрада в житті і їй зайнятися більше нічим.Кращим способом уникнути лайки, стане вихід дружини на роботу.Будь-яку, головне, щоб вона зрозуміла, що таке графік, як втомлюєшся після роботи, як зустрічати чоловіка з роботи.Детальніше читайте у статті: Як дружині зустрічати чоловіка з роботи?

Як не лаятися з чоловіком?

7Відмінна постановка питання: «як не лаятися з чоловіком?».Це набагато краще, ніж «як вийти переможницею при сварки з чоловіком».Остаточно ліквідувати сварки не вийде, адже всі ми люди і ніщо людське нам не чуже.А от скоротити кількість лайки досить нескладно, якщо дотримуватися певних правил.

  • Не треба змагатися в умі

Іноді словесні перепалки переростають в дуель з ерудованості і блистанию розумом.Як тільки ви помічаєте, що починаєте вантажити чоловіка своїми чудовими енциклопедичними знаннями, то тут же зробіть паузу.Не потрібно і вам самій самостверджуватися за рахунок чоловіка.Краще перевести все в жарт.

  • Не треба вестися на провокацію

Чоловік свариться з вами тому, що ви даєте йому відгук.Тобто, йому потрібна певна ваша реакція після його дій.Якщо ви візьмете себе в руки і змініть тактику, то його запал призвідника сварок теж згасне.Наприклад, якщо під час сварки залишатися холоднокровною, не переходити на крик, то і чоловік з часом затихне.Приводьте логічні доводи.Наприклад, ви не взяли трубку, тому що не почули його дзвінок.Вас чекає скандал.Після гнівних виступів чоловіка, запитайте, як він вважає, що ви спеціально не взяли трубку або просто не почули.Якщо спеціально, то з якою метою, чому він думає, що ви не хочете брати трубку.Задавайте спокійно питання.Наприклад, ну поорал ти на мене і що далі?

Поради, щоб не сваритися з чоловіком

11

Щоб не сваритися з чоловіком — не потрібно заохочувати лайка.Якщо після сварки ви біжите мириться і говорите купу ніжних слів, хоча на душі паршиво, то ви самі не вмієте бути жорсткою і сказати стоп.Не дозволяйте чоловікові безкарно псувати вам нерви.

.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: