Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
'Як
Катання на ковзанах - це досить популярний вид розваги і спорту. Ним займаються як діти, так і дорослі. Якщо ви все ще навіть не думали приєднатися до числа його прихильників, ніколи не пізно почати. Катання на ковзанах, як і малювання, танців, співу можна почати вчитися в будь-якому віці.
Наприклад, Софія Ковалевська, відомий математик, перший раз вийшла на лід дорослою, і це її так сподобалося, що вже через пару років її почали вважати професійною фігуристкою.
Катання також покращує володіння тілом, координацію, поставу, робить рухи виразніше і пластичніше.

Правильний вибір ковзанів


 • Ковзани є різних цін, видів і розмірів, але вам слід придбати звичайні для новачків. Найчастіше вони не дуже дорогі.

 • Коли вибираєте ковзани, потрібно звернути увагу на розмір, не купуйте більше, краще на розмір менше, оскільки, чим щільніше вони прилягають до ноги, тим простіше вам буде ними керувати.

 • Також, якщо ковзани на вас будуть великі, є ймовірність натерти мозолі. Але якщо ви вже придбали трохи більше, ніж потрібно, тоді можете підчепити вовняний носок або купити спеціальні спортивні шкарпетки.

 • Також слід звернути увагу на липучки, гачки і закріпки. Чим їх більше, тим щільніше буде зафіксована нога. І завжди туго затягуйте!

 • Починаємо вчиться кататися на ковзанах


 • Ви на льоду. Якщо не впевнені в собі, то краще тримайтеся недалеко біля бортика.

 • Для початку зігніть коліна, тому що на прямих ногах ви не зможете поїхати далеко. На ковзанах існують зубці, але поки ви не навчитеся гідно кататися, ні в якому разі не треба ними відштовхуватися. В майбутньому, якщо ви захочете стати професійним фігуристом, тоді і знадобляться ці самий зубці.

 • Зараз вам не завадить імпровізація. Взагалі необхідно відштовхуватися ребром вільної ноги. У катанні на ковзанах головною умовою є правильне відштовхування, так що приділіть цьому велику увагу.

 • Як рухатися?
  Це не складніше, ніж утримувати рівновагу. Якщо ви стоїте, то почати рух необхідно за рахунок [b] відштовхування поштовховою ногою від льоду [/b] . Тобто вам слід розгорнути одну ногу в зовнішню сторону, відштовхнутися нею і потім перенести всю вагу на іншу ногу. Як стартувати намальовано на малюнку нижче.
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  На лівому малюнку показаний старт лівою ногою. Тобто саме її необхідно поставити під кутом і відштовхнутися.
  На правому ж малюнку можна побачити старт правою ногою. Нею все робить так само. Намагайтеся не починати рухатися паралельно з поставленими ковзанами. Так у вас нічого не вийде. Набагато простіше пересуватися чергуючи ноги, ось це і є конькова ходу.
  Відштовхуєтеся ногою, їсте на інший, коли рух починає сповільнюватися, відразу ж відштовхуєтеся тією ногою, на якій їхали, а потім просто чергуєте. Внизу ви можете побачити схему [b] звичайної конькової ходи [/b] .
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Важливо, щоб ви їздили саме, як намальоване, а щоб цього досягти, потрібно практика. Інших способів немає. У всіх видах спорту потрібно застосовувати метод проб і падінь. З часом ви побачите, що у вас виходить все краще і краще.
  Ліва перегляд, коли перемикаєш
  На ковзанках, основний напрям руху [b] проти годинникової стрілки [/b] ми приступимо її розбирати. Коли навчитеся лівої перебігання, то і праву зможете швидко освоїти.
  Якщо ви вже навчилися конькової час, тепер можете вчитися переходах. Коли ви їсте і хочете згорнути, потрібно трошки [b] нахилитися ліворуч [/b] , але при цьому зберегти рівновагу. Якщо бачите, що починаєте втрачати рівновагу, то тут же необхідно перенести праву ногу за ліву. Ви відчуєте, що підставляєте ногу, щоб не впасти. Коли ноги схрестилися, слід знову продовжувати їх чергувати, і рухатися по дузі. Схема намальована внизу.
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Рух заднім ходом»
  Це досить складний елемент, вам доведеться довго повозитися. Ви стоїте задом до напрямку руху. Щоб стартувати, необхідно виконати ті ж дії, що ви робите, коли їсте вперед, тільки все навпаки. Схема показана внизу.
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Тобто, якщо ліва нога є поштовхової, то поставте її під кутом і відштовхуйтеся. Єдиною відмінністю від руху вперед є те, що потрібно відштовхувати трошки по дузі, і це відено з малюнка, представленого нижче.
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?
  Рухатися назад, слід, чергуванням поштовхів по дузі, залишаючи вага тіла по середині. Потім можете чергувати руху назад з правими і лівими перебіжками. А на малюнку внизу показана вся схема руху назад. Бачите, відбуваються послідовні руху по дугах ліва - права.
  Як навчитися швидко кататися на ковзанах?

  Як правильно гальмувати і падати на ковзанах


  Якщо ви все-таки упали, то не потрібно намагатися встати, відштовхуючись руками. Необхідно встати на коліна, а вже потім акуратно піднятися. Коли впадеш, слід групуватися, і падайте краще на бік, ніж на спину.
  Після падіння, не варто відразу продовжувати рух, краще підійдіть до борту і нормально отдишитесь.

  На закінчення


  Якщо ви дійсно вирішили навчитися катанню на ковзанах, тоді варто заплатити за інструктора, який вам розповість і покаже всі рухи, і допоможе їм швидко навчитися.
  Сподіваємося вам сподобалася стаття, UchiEto постарався висвітлити всі моменти, які вам знадобляться в навчанні. А внизу ми приготували декілька відео уроків, які варто оглянути.
  18 січня 2018 в 15:38  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: