Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як навчитися себе контролювати?
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
'Як Контроль емоцій - необхідне вміння кожної людини, адже незважаючи на те, що життя прекрасне, вона вимагає витримки. Темп, постійний рух, стреси оточують нас в однаковій мірі, як і щастя. Тому так важливо навчитися концентруватися тільки на хорошому, і контролювати емоції. Людина має потребу у внутрішній гармонії, балансі чорного і білого, який гарантує не тільки психологічне, але й фізичне здоров'я.

Чому так необхідно контролювати свої емоції?


Розвиток людини не виключає постійних психологічних навантажень, тому необхідно постійно зміцнювати свою психіку і вчитися іноді стримувати свої емоції. Якщо цього не зробити, можна переповнитися негативом, а як відомо, погані думки притягують погані події в життя. Навпаки ж, позитивне ставлення до досягнень і невдач, формує навколо людини щит, який відбиває весь негатив.

'Як
Крім того, неконтрольовані емоції здатні руйнувати обличчястість, в тому числі бути причиною стану афекту, в якому людина здатна на самі несподівані і не завжди правильні вчинки. У такому стані неможливо приймати зважені рішення, а ось необдумані дії стають нормою поведінки.
Увага! Такий стан загрожує здоров'ю людини. Можливий розвиток серйозних хвороб, у тому числі шизофренії і роздвоєння обличчястості, які доведеться лікувати медикаментозно.
Дуже важливо вчасно взяти себе в руки і навчитися контролювати свої емоції інакше доведеться попрощатися з друзями і близькими, так як оточуючі не зможуть довго терпіти неврівноваженої людини. У кращому випадку вони втечуть з вашого близького кола спілкування на час, у гіршому - назавжди.

'Як

Як навчитися контролювати себе і свої емоції?


Існує кілька способів побороти проблему. Емоції можна придушувати, стримувати, демонструвати або зрозуміти їх і контролювати. Як показує практика, останнім працює найкраще. Вся справа в тому, що стримувати їх можна лише через деякий час і це може погано закінчитися, адже емоції подібні річці - коли прорве «дамбу», можуть сильним потоком знести все навколо. Щоб цього не сталося, рекомендуємо прислухатися до наших порад, які допоможуть вам зрозуміти і контролювати себе.

Правила, які допоможуть контролювати себе


Ми не обіцяємо, що виконати їх буде просто, але складнощі вас будуть переслідувати лише на першому етапі. Важливо усвідомити потребу в змінах і тоді вони почнуться самі по собі, не викликаючи внутрішнього протесту.

 • Ліквідуйте все свої «хвости», борги, які постійно нагадують про себе і забирають енергію. Як тільки ви закриєте останній з них, гарантовано відчуєте полегшення.

 • Постарайтеся щоб вам було затишно в будинку, де ви живете. Не забудьте облаштувати робоче місце. Воно має не тільки настроювати на робочий лад, але і давати заряд позитивного настрою. Таким чином стреси на роботі не будуть мати на вас занадто сильного впливу.

  'Як

 • Уникайте стресових ситуацій. Просто обходьте їх стороною, і постарайтеся усунути зі свого життя занадто конфліктних людей, якщо це можливо. Не варто навмисно з'являтися у місцях, де свідомо плануються неприємні вам події.

 • Для полегшення ситуації складіть список речей, які вас дратують і шкодять вашої внутрішньої гармонії. У вас має бути обличчясте, непорушне ніким простір і правила. Поруч з вами можуть залишитися лише ті люди і речі, які їх не поважають.

 • Займайтеся спортом. Здавалося б, просте правило, яке звучить у кожній другій статті, про те, як змінити своє життя. Але воно працює. Фізичні вправи найефективніше знімають стрес, тому півгодини щоденних занять гарантує вашому організму дозу гормону задоволення.

  'Як

 • Не запускайте своє життя. Це хочеться сказати кожному. Не варто робити з неї захаращений балкон. Робіть собі «розвантажувальні» дні, в які ви будете позбавлятися від непотрібних речей, обличчястостей, думок.


 • Намагайтеся взяти під контроль своє життя, таким чином ви автоматично навчитеся контролювати свої емоції. Якщо ви відкинете все зайве і оточіть себе позитивом, можете бути впевнені - у вас все вийде.
  19 січня 2018 в 15:21  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: