Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як навчитися довіряти чоловікові
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Як
Довіра - основа будь-яких відносин. Без нього просто неможливо побудувати щасливе спокійне життя. Жінки вважають, що любов полягає в турботі, а для чоловіків кохання - це довіра. У кожного чоловіка має бути жінка, яка в нього вірить, тоді він здатний на багато що. Історія показує, що за всіма геніями і знаменитими людьми стоять жінки. А ось в тиранів ніхто не вірив, мабуть, це зробило їх такими.
Як навчитися довіряти чоловікові, вірити в нього, розглянемо нижче. Для того, щоб почати щось змінювати, треба прийняти те, що є. Вірте в краще, і він обов'язково настане. Це не означає, що вас влаштовує той рівень життя чи достатку, але ви визнаєте, що з цим згодні.


Як навчитися довіряти чоловікові
Передавайте чоловікові ту відповідальність, яку він може прийняти. Треба навчитися не тільки давати певне завдання, але і перестати контролювати процес виконання. При цьому потрібно хвалити, заохочувати і дякувати чоловіка.
Дуже важливо розглянути в своєму чоловікові гарне, коштовне. Жінка може служити своєму чоловікові, але при цьому варто давати зрозуміти, що це вимагає часу і зусиль. Адже якщо він буде приймати все як належне, а ви не покладаючи рук будете обходити його, можливо, він знайде іншу.

Чоловік повинен відчувати, що йому довіряють і вірять, тоді він буде готовий творити і гори згортати.
Тепер ви знаєте, як навчитися довіряти чоловікові .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: