Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як дівчині стежити за собою?
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
'Як Що ми маємо на увазі, коли говоримо про жінку, що вона доглянута і стежить за собою? Те, що вона регулярно оновлює манікюр, не лінується робити укладку і не забуває підфарбовувати коріння волосся. І ще - вміло завдає косметику і добре одягається. Це все, дійсно, дуже важливо для того, щоб відчувати себе справжньою жінкою. Але чи цього достатньо для того, щоб залишатися красивою ще довгі роки? Чи може бути щось ще, на що обов'язково коштувати звертати увагу, намагаючись якомога довше зберегти свою природну красу?
Давайте розглянемо поняття «доглянутості» більш глибоко і детально. Доглянуті ваші судини? Чи стежите ви за станом вашої печінки і ваших нирок? Не лінуйтеся ви проходити регулярні обстеження у гінеколога і мамолога? Не забуваєте контролювати рівень холестерину і цукру в крові?
Можливо, ви відрізняєтеся відмінним здоров'ям і ніколи навіть не замислювалися над вищепереліченими питаннями. Ну що ж, вас можна привітати. В наші дні це велика рідкість. Бережіть те, що вам дісталося від природи. Але пам'ятайте, що здоров'я - це не те, що ви отримали раз і назавжди.
Швидше за все, ви - звичайна середньостатистична жінка, у якої якісь неполадки в сфері здоров'я з'явилися ще в шкільному віці. Так, нічого серйозного. Начебто, все пройшло. І зараз загалом все нормально. Ну, іноді спину ломить. І в правому боці якась тяжкість, час від часу. Голова болить при зміні погоди Ви звикли до своїх нездужань і не звертаєте на них уваги. Абсолютно марно. Адже це - перші попередження. Вони показують, на що вам потрібно звернути особливу увагу, щоб уникнути серйозних проблем у майбутньому.
Всі знають, що основа краси, особливо краси довготривалої - здоров'я. Але, коли ми хочемо стати красивіше, то купуємо туш або пудру, в кращому випадку - крем або маску для обличчя. А адже стан шкіри залежить від того, в порядку ваша печінка і добре функціонує кишечник.
Якщо у вас шаруються і ламаються ноги, можливо, вашому організму не вистачає якихось вітамінів, і разом з зміцнюючою лаком варто придбати вітамінно-мінеральний комплекс. А якщо ви накопичили в своїх суглобах критична кількість непотрібних солей, то навряд чи ваша хода буде легкою і витонченою. А нездорові нирки сприяють утворенню набряків і мішків під очима Продовжувати можна до безкінечності.
Нічого нового в цьому немає, ці істини відомі кожній жінці. Але кожна по-справжньому розуміє їх важливість? Зазвичай нам не до цього. Ми турбуємося про здоров'я дітей, займаємося своєю кар'єрою, підтримуємо чистоту в будинку і дбаємо про чоловіка. Наше власне здоров'я відходить на другий план до тих пір, поки не станеться щось по-справжньому серйозне.
Як не доводити свій організм до серйозних збоїв? Як дізнатися свої слабкі місця і допомогти їм стати сильніше? Як запобігти втрату здоров'я і краси?
Відповідь очевидна. Потрібно постійно тримати руку на пульсі. В прямому і переносному сенсі. Потрібно регулярно проходити обстеження, здати аналізи, проконсультуватися з фахівцями. В цьому випадку ви завжди будете знати, що з вами відбувається, і уникнете неприємних сюрпризів.
Практично всі захворювання набагато легше піддаються лікуванню на ранній стадії. Багатьох можна уникнути, якщо знати про свою до них схильності і вчасно вжити заходів. Деякі недоліки в роботі систем і органів можна компенсувати медикаментозним або іншим способом, але їх потрібно спочатку виявити.
Отже, ви вирішили приділити увагу своєму здоров'ю. З чого почати?
Обстеження та аналізи, які жінка повинна проходити регулярно:
 1. Загальний аналіз крові, який повинен включати ШОЕ, рівень гемоглобіну, холестерину, ліпідів.
  Аналіз крові на цукор, печінкові та ниркові проби.
  Гінекологічне обстеження.
  Загальний аналіз сечі.
  Мамограма.
  Флюрография легенів.
  Електрокардіограма.
  Обстеження стоматолога.
  Відвідування окуліста.
  Це загальні рекомендації. Якщо у вас є якісь специфічні проблеми, значить, потрібно звернутися до відповідного фахівця. А якщо за результатами досліджень будуть знайдені якісь відхилення від норми, лікар призначить додаткове обстеження.
  Ну і, звичайно, потрібно дотримуватися всіх рекомендацій лікарів. Тоді ви будете добре себе почувати і прекрасно виглядати ще довгі роки.
18 січня 2018 в 11:31  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: