Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як чекати чоловіка з роботи
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Споконвіку прийнято, щоб чоловік був добувачем у сім'ї, і сучасні реалії часто все ще підкоряються цьому негласному правилу.Тому жінці варто знати, як чекати чоловіка з роботи, щоб йому хотілося після неї йти додому, так як можна швидше.Від цього залежить майбутній вечір і ніч в сім'ї, а, отже, готуватися до зустрічі з коханим чоловіком потрібно ретельно.

Чим зайнятися домогосподарці?

І начебто, здавалося б, ну чим зайнятися домогосподарці, поки чоловік на роботі? Попереду цілий день! Але за цей день можна і навіть потрібно встигнути зробити безліч домашніх справ, встигнути потішити себе приємними процедурами по догляду за собою, а також знайти час на улюблене хобі, будь то читання книг або вишивка бісером.Все це слід навчитися успішно поєднувати.Перше, на що варто звернути свою пильну увагу протягом дня – підготовка до повернення коханого чоловіка з роботи.

Як чекати чоловіка з роботи

10Посібники для жінок, випущені в минулому столітті, вчили, як слід зустрічати чоловіка з роботи.Дружинам пропонувалося зустрічати чоловіка в прибраному будинку з смачною вечерею, при цьому і жінці і дітям належало бути ошатними і вести себе максимально тихо, щоб не заважати втомленому главі сімейства відпочивати після важкого трудового дня.

В принципі, кардинальних змін у правилах зустрічі чоловіка з роботи до теперішнього часу не відбулося.День ідеальної дружини повинен бути розпланований так, щоб до приходу благовірного домашні справи були максимально виконані, а сама жінка повинна встигнути привести себе в порядок.

Поради, як чекати чоловіка з роботи:

Вечеря

15Незалежно від того, працюєте ви чи ні, вечеря повинен бути завжди готовий.Давно відоме думка, що до серця чоловіка легко дістатися з допомогою смачної їжі, підтверджується багатьма поколіннями жінок.Благо, сучасні технології дозволяють швидко приготувати вечерю, або, використовуючи функцію відкладеного старту в кухонних приладах, таких як мультиварка, можна приготувати вечерю до моменту повернення з роботи.

Порядок в будинку

Чи варто говорити, що, спотикаючись об розкидані речі чи іграшки, чоловік швидше почне дратуватися, ніж відпочивати і розслаблятися.

Зовнішній вигляд

12Будь-яка жінка повинна бути доглянутою.Не варто шукати виправдання, чому вам не вдалося вимити голову сьогодні, краще знайти час і зробити це.Чоловіки підсвідомо тягнуться до жіночним і акуратним дівчатам, тому не варто забувати піклуватися і доглядати за собою.Зрештою, це принесе задоволення не тільки вашому чоловікові, але і особисто вам.

Настрій

Ваше емоційний стан безпосередньо відбивається на вашому дружині.Весела, задоволена і усміхнена дружина «змушує» чоловіка бігти додому, а не шукати відмовки, щоб не бачити роздратоване обличчя дружини.

Розмови

Намагайтеся не тиснути один на одного розмовами про проблеми, краще обговорити що-небудь приємне, щоб не порушувати сон грядущий.Ще цікаві поради читайте у статті: Ідеальні сімейні стосунки

Як зробити чоловіку приємно?

11Але все це лише стандартні правила, як чекати коханого чоловіка з роботи.Окремо, жінки задаються питанням – як зробити чоловіку приємно? Виконуйте невеликі бажання вашого чоловіка.Приготуйте блюдо, про який він згадав напередодні, або без приводу влаштуйте романтичний вечір зі свічками і вином.Нехай ваш чоловік відчуває себе коханим і бажаним завжди, нехай знає, що ви прагнете піклуватися про нього і задовольняти його потреби.

Мабуть, не варто виконувати абсолютно всі забаганки коханої людини, але порадувати його приємним сюрпризом ввечері після робочого дня можна – це вкрай позитивно позначиться на ваших відносинах.І велика ймовірність, що чоловік, бачачи ваше бажання зробити йому приємно, активізується і почне влаштовувати сюрпризи сам.

.
20 січня 2018 в 17:22  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: