Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як бути татом
В родині з’являється дитина, статус чоловіка знову змінюється — як поводитися з маленькою людиною, як знаходити з ним порозуміння і спільну мову? Багатьох майбутніх батьків лякає страх невідомості перед народженням малюка. Жінка з найперших днем має міцну емоційну зв’язок із майбутньою дитиною.
А ось чоловіки, за твердженнями психологів, усвідомлюють своє батьківство лише після появи дитини на світ. А відчувати до дитині ніжність і любов деякі батьки починають ще пізніше. Тому цілком природно, що багатьох чоловіків хвилює питання: як це – бути татом, і як же стати самим кращим батьком для дитини?
Неодмінна умова для того, щоб стати хорошим татом, полягає у любові до своєї дружини, її підтримки і турботи про неї. Так перед очима підростаючого дитини завжди буде приклад того, яким повинен бути тато, а як відомо, власний приклад – найкращий тип виховання. Правила поведінки тата в сім’ї відрізняються від маминих.
Мама приділяє дітям дуже багато часу, а у тата, найчастіше, такої прекрасної можливості немає. У цьому випадку папа повинен організувати свій вільний час так, щоб отримати максимальну спілкування з дитиною. Обговорення всіх сімейних питань має бути спільно з мамою, але останнє слово завжди має бути за батьком. Мамі потрібно звертатися до папи з повагою, щоб у підростаючих малюків теж формувалося повагу до папи.
Звичайно, батькова головна обов’язок – це турбота про свою сім’ю. І добре, якщо ця турбота буде полягати як у добуванні коштів до існування сім’ї, так і в підтримці кращих моральних якостей всієї родини. До обов’язків папи відносяться і виховання дітей, привчання їх до відповідальності за свої вчинки, і наука самостійності. Батько повинен бути для своїх дітей незаперечним авторитетом. А щоб цього досягти, потрібно постійно стежити за собою – бути справедливим і добрим, уважним, і, звичайно, мужнім.
сьогодні о 14:25  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: