Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як бути мамою
У житті кожної жінки настає момент, коли вона стає не просто дружиною, але ще й мамою маленького чоловічка. Як стати йому по-справжньому доброю мамою? В старовину, коли майже у всіх сім’ях було багато дітей, старших та середніх дочок припадала частину турбот про господарство і молодших дітей. Тому дівчатка виростали, знаючи, що значить бути матір’ю, господинею дому.
В даний час найчастіше такої можливості немає, тому, після народження дитини, молода мама виявляється зовсім не готова до нової для неї соціальної ролі. Тому, вже виходячи заміж і наважуючись народити дитину, багато дівчат починають замислюватись – як стати найкращою мамою для своїх малят?
Звичайно, всім відомо, що для того, щоб бути хорошою мамою, малюка треба любити. І, безумовно, всі мами люблять своїх дітей. Але варто обмовитися, що в дитячому віці діти займають весь вільний час мами і підпорядковують її життя власним розпорядком, а це призводить і до емоційної і фізичної втоми. В цьому випадку потрібно викроїти хоч трохи часу, щоб просто поспати і відновити сили.
А після цього з новими силами освоювати правила поведінки мами в сім’ї. Ці Правила прості: мама повинна подавати своїм дітям приклад – якою повинна бути жінка. А це значить, мама завжди повинна стежити за собою, бути чесною, ніжною, уважною і спокійною.
Добре, якщо мама вміє тактовно і вчасно присікати конфлікти між дітьми. І, звичайно ж, мама повинна виконувати традиційно «жіночі» обов’язки – тримати дім у порядку, готувати їжу, піклуватися про чоловіка і дітей, ставитись до них з любов’ю і увагою. В обов’язки мами (звичайно, нарівні з татом) входить і виховання дітей, тобто пояснення їм, що робити можна, а які вчинки абсолютно неприйнятні. Коли це необхідно, мама повинна вміти бути строгою, але справедливою, володіти важливим умінням прощати. Тоді і діти будуть рости, віддаючи мамі всю свою любов і тепло.
сьогодні о 14:14  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: