Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як боротися з кризою
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

Не так давно майже Європу, зокрема, і Росії торкнулася економічна криза.Причина: політика.Європа виставила Росії санкції, тому що вона пішла проти неї.В результаті страждає не уряд обох сторін, а прості люди, середні і нижчі класи людей, у яких рівень доходу і так невисокий.Як боротися з кризою?

Як боротися з кризою

21Курс долара і євро скаче , ціни на продукти зросли, побутову техніку люди почали скуповувати під кінець року, незважаючи на зростання цін, комунальні та транспортні послуги знову зростуть.Криза це, або чергове підвищення цін до нового року?
Проблеми, які хотілося б залишити в старому році, на жаль, із-за кризи не вийде залишити.Тому варто змиритися з даною ситуацією і намагатися по максимуму вийти з неї.Як же це зробити?

Поради як боротися з кризою:

1.Не піддаватися загальної паніки

20Багато люди, подивившись новини, біжать купувати долари або євро.В результаті стрибка курсу валюти ви можете втратити набагато більше, ніж планували отримати.Якщо ж так хочеться купити валюту, купуйте таку, курс якої точно не буде залежати від політичної та економічної ситуації в країні.Хтось йде знімати гроші з книжки в банку.

2.Намагатися закупити продукти на «чорний день»

Такими продуктами тривалого зберігання, як консерви, крупи, борошно, макарони, цукор, чай.Справа навіть не в кризі.Такі продукти не будуть зайвими у вашому запасі.

3.Намагатися відкладати гроші

19Деякі бояться повторення кризи в 90-ті роки, коли російська валюта різко знецінилась, мільйони рублів перетворилися в тисячі, їжу давали за талонами.Все, що було у громадян, всі грошові накопичення, перетворилося на копійки.Але не варто витрачати всі гроші.Якщо ви боїтеся втратити відкладені гроші, то можна купити золото, що із нерухомості.Ці речі ніколи не знеціняться.
Звичайні люди не можуть ніяк запобігти кризі, можуть тільки зменшити його.

Заходи запобігання кризи:

1.Одна з причин чому Росія потрапила в зону кризи — це те, що вона заборонила імпорт товарів з багатьох європейських країн.У підсумку продовольчих і непродовольчих товарів у нас стало в магазинах менше.А ті, що залишилися, виробник підняв ціну.Вихід: росіянам варто підтримати свого виробника.Тобто вибираючи між ще залишилися імпортними товарами і вітчизняними, зробити вибір на користь останніх.Читайте також статтю на цю тему: Як уникнути кризи?

2.Підтримати свою валюту.
16Мабуть, більше нічого прості жителі зробити не можуть.Решта залежить від уряду.

І тепер найцікавіше питання: кого торкнулася криза найбільше?
А найбільше він торкнувся звичайних людей, які працюють і на це живуть.Це середній клас.Працівники госучереждений теж будуть страждати від цього кризи.Витрати на їх зарплату будуть зменшувати.Пенсіонери, у яких мінімальні пенсії і так, а тут все підвищується.Студенти.Молоді сім'ї, де працює тільки один чоловік, а дружина сидить з дитиною.Одним словом, незахищені верстви суспільства.

.
20 січня 2018 в 17:18  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: