Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ячмінь на оці. Ячмінь на оці у дитини. Як вилікувати ячмінь на оці.
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками


Ячмінь на оці у дитини — явище неприємне, але на жаль, від цього ніхто не застрахований. Ясна річ, що вам вкрай не хотілося б, щоб одного разу вранці, ваш малюк прокинувся з трохи припухлим і почервонілим оком. Тому, що вам потрібно знати про причини виникнення цього захворювання. Що обов’язково допоможе вам звести до мінімуму ризик появи ячменю на оці у вашої дитини. Крім того, якщо його появи, все ж не вдалося уникнути, дуже важливо знати, як вилікувати ячмінь на оці, і що потрібно робити, що б процес одужання пройшов якомога швидше.

Ячмінь на оці у дитини, і причини його появи

Малюкові достатньо, просто потерти очі брудними руками, і потрапила в них бактеріальна інфекція, стане причиною вискочив ячменю на оці у дитини. Але варто зауважити, що не завжди брудні руки призводять до появи ячменю на оці у дитини. Розвитку цього захворювання, також сприяє ослаблений імунітет дитини і навіть банальне переохолодження, яке, так часто, стає причиною застуди. Все це, в підсумку призводить до того, що вам доводиться бігти в аптеку за ліками, і займатися лікуванням.

Ячмінь на оці у дитини — симптоми появи

  • Почервоніння століття.
  • Набряк. (Нерідко із-за появи припухлості, очей взагалі не відкривається).
  • Свербіж, (око постійно свербить).
  • Головний біль.
  • Підвищення температури.

Через 2-3 дні, на столітті, стає чітко видно жовтуватий горбок, який проривається приблизно на 4-5 день, з моменту появи перших симптомів, і з нього виділяється рідина — це гній. У цей період, особливо важливо стежити за чистотою дитячих рук, а також, бажано, що б у дитини, було окреме рушник.

Буває, що через кілька днів після появи, ячмінь на оці у дитини, зникне сам собою, таке явище, зовсім не рідкість, і вважається цілком нормальним.

Як вилікувати ячмінь на оці

Насамперед запам’ятайте, що ні в якому разі, ячмінь на оці у дитини, не можна видавлювати, так як це може призвести до тяжких наслідків і серйозних ускладнень, аж до менінгіту. Так само, лікарі не рекомендують прикладати до ока тепло, в тому числі і тепле, варене яйце. Це старе народно засіб, дійсно ефективно, і ним можна скористатися, але вже після того, як гнійник вже прорвався.

В ідеалі, було б непогано, звернутися зі своєю проблемою до лікаря, але бувають випадки, коли зробити це, просто немає можливості. Тому, вам буде корисно знати, як вилікувати ячмінь на оці у дитини.

При появі перших симптомів, насамперед, потрібно припекти назріваючий ячмінь і місце, де він збирається ось-ось з’явитися. Але треба зауважити, що зробити це зовсім не просто, так як малюк постійно крутитися, і взагалі, не особливо радісно відноситься до ваших дій. До того ж, будьте обережні, щоб випадково не потрапити спиртом, дитині в око.

Для цього, беремо паличку з ватяним наконечником, якою зазвичай чистимо малюкові носик і вушка, і маку її в зеленку, йод або спирт. Після чого, цією паличкою, акуратно, обробляємо повіку, в тому місці, де з’явилося почервоніння і горбок. У багатьох випадках, коли ячмінь на оці у дитини виявлено, що на ранньому етапі свого розвитку, припікання досить ефективно справляється з назрілою проблемою.

Якщо ж, перші ознаки хвороби залишилися непоміченими, і момент був втрачений, зверніться за допомогою до лікаря. Схема лікування, підбирається в залежності від індивідуальних особливостей малюка, хоча в більшості випадків використовуються схожі за своїм принципом дії, препарати. Наприклад, коли я лікувала ячмінь своїй доньці, ми користувалися такими ліками:

  • Очні краплі (для дітей) — «Альбуцид», 20%. (Використовували, згідно з доданою до них інструкцією).
  • Тетрациклінова мазь, 1%. (Закладали за запалене повіку 3 рази протягом дня).

У більшості випадків, застосування цих ліків, цілком достатньо, поліпшення, повинні стати видно, практично з першого дня їх застосування. А через 7 днів, ячмінь на оці у дитини повністю зникає і наступає повне одужання.

15 січня 2018 в 12:13  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: