Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Я не хочу свого хлопця: що робити
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Я
Дуже часто дівчата стикаються з проблемою вибору, як бути, якщо тяга до свого хлопця випаровується. Якщо в голові виникає думка: «Я не хочу свого хлопця: що робити» пора робити вибір. Є два основних варіанти. Або докласти максимум зусиль для того, щоб налагодити стосунки, знову закохатися, освіжити почуття, або розлучатися. Навіть невідомо, що краще. Кожному своє.


Якщо є прихильність, любов і теплі почуття, тоді потрібно постаратися відновити почуття. Проводьте більше часу разом, влаштовуйте романтичні вечори, ходите в кіно на останні ряди. Вживайте в їжу морепродукти, використовуйте ароматичні олії з феромонами, вживайте в їжу продукти, багаті цинком, який впливає на виникнення сексуального потягу.
Я не хочу свого хлопця, що робити

Запропонуйте хлопцеві разом відвідувати спортзал, його накачане тіло може зіграти важливу роль. Дивіться романтичні комедії, красиві любовні саги і більше розмовляйте про почуття.
У тому випадку, якщо нічого не виходить або немає бажання всім цим займатися, то краще розпрощатися. Це означає, що почуттів більше немає, і тому бажання теж відсутня. У цьому випадку необхідно знайти правильні слова, щоб не образити і залишитись в добрих стосунках. Це була відповідь на питання я не хочу свого хлопця, що робити .
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: