Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

Між фашизмом та розпадом: куди рухається Росія?
Брюссель – Росія між фашизмом та розпадом. Нині в Брюссельському прес-клубі аналітики та експерти намагалися визначити, що чекає росіян у недалекому майбутньому. Думки зійшлися: з одного боку, там швидкими темпами формується свій власний варіант фашистського режиму. З іншого, хоч Захід і не сприймає це серйозно, Росію може спіткати доля Радянського Союзу, тобто повна дезінтеграція.

Конференцію організував український Центр вивчення армії, конверсії та роззброєння.

Те, що відбувається нині в Росії, свідчить, що країна прийшла до останньої фази формування особливого виду фашизму, базованого на імперській ідеології, традиційних православних цінностях. Про це заявляє російський професор, політичний експерт і автор нової книги «Росія між фашизмом та дезінтеграцією» Юрій Федоров. «Це не лише можливо, а й дуже ймовірно», додає він.
«Нинішній російськи режим – це диктатура особи, зосереджена навколо Володимира Путіна, – каже експерт. – Він сам ухвалює всі вирішальні політичні й економічні рішення. Інша характерна риса фашизму – масова підтримка з боку еліти, середнього класу та решти населення. Нарешті характерна риса фашизму – розвиток державної ідеології, що відображає пропаганду, зусилля в освіті, засновані на так званих традиційних східних православних цінностях».

На тлі спаду економіки і за такого можливого розвитку подій як поширення сепаратизму і,зрештою, розпаду Росії на окремі частини, Федоров прогнозує кілька можливих сценаріїв розвитку ситуації: масові протести, можливо, з вимогами відставки Путіна.

«Інший сценарій, – пояснює аналітик, – базований на намаганнях окупувати балтійські країни і швидка поразка Росії в конфлікті з НАТО. Третій сценарій – похід з великою війною на Україну. Останній – внаслідок падіння цін на нафту, колапсу економіки й паралічу політично-бюрократичного апарату, регіональні еліти можуть вирішити взяти владу в свої руки й регіонально відокремитися від Росії».

Експерт пояснює, що мова йде про Кавказ, Татарстан та «найімовірніший для відокремлення» Сибір. Тим паче, що спроб отримання незалежності Сибіра за останні сто років було аж чотири.
https://www.radiosvoboda.org/a/28831908.html
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка