Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

ЯК ВИ РОЗПОЧИНАЄТЕ БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТ?

Нам, мережевикам різних млм-компаній, цікаво вести свій бізнес не тільки в оф-лайн, але і он-лайн.
Я, так само як і ви, щодня отримую десятки посилань-запрошень в різні млм-компанії, свого роду "спами". Розумію, що люди, які закидають посиланнями на свої компанії, не вміють професійно працювати в інтернеті.

Коли я розпочинала будувати свій бізнес через інтернет, то також по незнанню робила такі самі помилки: розсилала спами всім друзям в соцмережах, запрошуючи в свою компанію. Друзі заносили мене в чорні списки, або видаляли з друзів. Результат від спамів був майже нульовий, він мене не задовільняв. Я розуміла, що потрібно навчитися грамотно працювати в соцмережах.

Я знайшла в інтернеті "Міжнародний центр розвитку бізнесу через інтернет", в якому БЕЗКОШТОВНО навчають дистрибьюторів різних компаній, а також людей, які не мають бізнесу, але хочуть навчитися працювати через соцмережі. Я пройшла це навчання при підтримці свого куратора і воно дало мені змогу побудувати міжнародну команду. Ця школа бізнесу дуже необхідна тим, хто хоче швидко рухатися вперед в своєму розвитку, розвитку Вашого бізнесу, використовуючи інтернет.

Рекомендую відвідати 4-ри денну Безкоштовну школу "Міжнародного центру розвитку бізнесу через інтернет". Отримуючи безкоштовно відеозаписи занять, виконуючи домашні завдання, Ви навчитеся професійно вести Ваш бізнес в соцмережах. Ваш успіх в інтернет почнеться з цієї школи http://bizvizitka.svetlanachernysheva.ru
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1