Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

ПРОФІЛАКТИКА АДЕНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

На вулиці - літо, але і в цей період року можна підхопити вірусну інфекцію. Матусі, котрі віддають діток в дитячі садочки, помічають, що діти в садочках починають хворіти в цей період один за другим. Час сезону грипу ще попереду, а поки що нас "атакує" аденовірусна інфекція. Її можуть підхопити і дорослі, і діти.
Перші симптоми: висока температура, лихоманка, сонливість, слабкість, коньюктивіт... Інфекція вражає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, очей, кишечника. Заражаються нею від хворого повітряно-крапельним шляхом, через брудні руки. Хвора людина залишає "сліди" на ручках дверей, на книжках і журналах, грошових купюрах...
У українській компанії ФІТАПІСВІТ є цілий арсенал продуктів для профілактики інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Вживаєте їх самі і рекомендуєте іншим людям.

Ось деякі рекомендації по застосуванню продуктів Фітапісвіт:
1.Зрошувати порожнину рота "Екстрасаном" - зранку і ввечері, на протязі 5 хвилин. Потрібно взяти по 5-10 мл "Екстрасану" в рот, "побовтати" прополісну олію і потім виплюнути. Це хороша методика для пригнічення росту хвороботворних бактерій і вірусів, які розвиваються в першу чергу в порожнині роту і гортані.

2. Обробити слизову носу з допомогою "Фітоназину" - поєднання в продукті прополісу, натуральних ефірних олій гвоздики, евкаліпту і м’яти дає виражений антимікробний, антивірусний ефекти. Ви не захворієте, якщо щодня будете наносити на слизову носа пів сірникової голівки "Фітоназину", особливо якщо знаходитесь в великих колективах, або серед хворих.

3. Після контакту з хворим потрібно приймати водний прополісний бальзам "Апі-Ві" - 1 ч.л. 2-3 рази на день. "Апі-Ві" також можна використовувати у вигляді зрошень слизової роту і носоглотки, а також для слизових ока.

4. Драже "Фітапівіт" - (бджолина обніжка, прополіс, екстракти чебрецю, звіробою, кореня солодки і алтею, листя берези, кореневища оману) необхідно приймати для стимуляції природного захисту, якщо людина захворіла, а також в відновлювальний період після захворювання. "Фітапівіт" особливо чудовий для дітей.

5. Драже "Апікорн" - (бджолина обніжка, прополіс, віск бджолиний) по 1 ч.л. для профілактики і під час інфекцій - для підвищення захисних сил організму.

6. Медові композиції з маточним молочком, бджолиним підмором, восковою міллю забезпечать підтримку імунітету і дорослим, і дітям.

Будьте здорові і успішні з продуктами Фітапісвіт!
Замовити продукцію в регіональному представництві компанії тел. +38 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1