Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ!

Сезон відпусток розпочато. Хтось подорожує в гори, хтось любе відпочивати біля морських хвиль, а хтось просто на дачі... Щоб Ваш відпочинок був приємний і ніякі несподіванки його не затьмарили, не забудьте покласти у валізу необхідні продукти для здоров’я!

ВУЛЕСАН - крем з прополісом і сосновою живицею допоможе Вам при сонячних опіках, тріщинах ступні, мозолях, при любих ранах та грибкових ураженнях шкіри і кінцівок.

ФІТАПІ - крем з прополісом і бджолиною отрутою швидко обезболить, ефективно спрацює при застуді (масаж грудей та спини), при головних болях масаж шийного відділу хребта та нанесення на скроні.

ЕКСТРАСАН - прополіс, віск бджолиний і рослинна олія сприяє нормалізації шлункової секреції, функціонування шлунково-кишкового тракту. Ефективно діє при трахеїтах, ларингітах, тонзилітах...
Запобігає пересиханню шкіри.

АПІ-ВІ - водний розчин прополісу. Здатен до знешкодження токсинів. пригнічує розвиток вірусів грипу, герпесу, гепатиту. Ефективний при ангіні, бронхіті, ГРЗ.

ФІТАПІ-ГАСТ - сприяє усуненню печії, больових відчуттів в епігастрії та інших диспепсичних явищ.

Отримати консультацію і замовити продукти бджільництва можна в регіональному центрі Фітапісвіт за тел. 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1