Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

Ефективні вправи для сідниць!!!

«Ходьба» — це вправа відмінно зміцнює сідниці й внутрішню частину стегна. Вправа виконується на підлозі в положенні сидячи. Сядьте зручно на підлогу, витягніть ноги, і повільно «крокуйте», переступаючи сідницями, рухаючись то вперед, то назад.

вправи для сідниць в домашніх умовах
«Корисні гойдалки» — відмінна вправа для того, щоб зробити сідниці пружними і спокусливими. Воно виконується в положенні стоячи на четвереньках (при цьому гомілка повинна бути перпендикулярно підлозі, стегно — паралельно) — повільно тягніть ногу вгору.

ефективні вправи для сідниць і стегон
«Пінгвін» — це вправа відмінно тренує м’язи внутрішньої поверхні стегна. Для його виконання сядьте на край стільця, між колінами покладіть м’яч і стискайте його протягом 30 секунд.

накачати сідниці в домашніх умовах
«Ледащо» — саме ефективна вправа для збільшення сідниць. Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, стопами зіпріться об стіну і крокуйте: спочатку вгору, вгору, потім вниз, вниз. При цьому відривайте сідниці від підлоги в два прийоми.

найефективніші вправи для сідниць
Комплекс ефективних вправ

Чудово, що цей ефективний комплекс, що включає в себе прості вправи для сідниць, допоможе зміцнити м’язи і добитися досконалих форм навіть в домашніх умовах. Перш ніж приступати до тренування, потягніть ахіллове сухожилля.Тягнути литкові м’язи потрібно наступним чином: присідати на повну ступню, нахиляючи тулуб вперед. Також можна виконувати цю вправу стоячи на порозі або будь-який інший височини, наприклад, підставці висотою 15 см. Стоячи в такому положенні, потягніть п’яти вниз. Щоб розтягнення відбувалося краще, намагайтеся нахиляти тіло вперед. Ефективні вправи для сідниць і стегон з положення стоячи рекомендується виконувати розмірено, без ривків, добре відчуваючи роботу своїх м’язів.

«Махи ногами назад» — це вправа підтягує великий сідничний м’яз, тобто нижню частину попи. Встаньте лицем до стільця і зіпріться об нього руками. Спина при цьому повинна бути прямою. Відведіть праву ногу вгору назад і намагайтеся стегно підняти вище. Корпус не нахиляйте і не повертайте. Опустіть ногу назад. Дуже важливо намагатися робити махи за рахунок саме м’язів сідниць. Виконуючи дану вправу, теж не варто гнатися за амплітудою, воно також ефективно при невисокому підйомі ноги.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3