Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Ласкаво просимо

Вправи для схуднення боків в домашніх умовах

Особливу увагу в комплексній тренуванні потрібно приділити косим м’язам живота. Отже:

У положенні лежачи на спині, ноги разом (злегка зігнуті в колінах), руки за головою «в замку». Розгорнути ноги в праву сторону, спина при цьому повинна лежати рівно. Зробіть видих. Вдих – при поверненні у вихідне положення. Повторіть вправу, розгорнувши коліна в ліву сторону. При правильному виконанні цієї вправи, ви помітите напруга косих м’язів живота. Зробіть 2 підходи по 30 разів.

Ляжте на лівий бік, ліву руку покладіть перед собою, праву руку за голову. Зігнувши ноги в колінах, підніміть голову і ноги. Ліктем потрібно тягнутися в бік. Поверніться на правий бік і повторіть. Зробіть 2 підходи по 30 разів.

Ноги поставте на ширину плечей, руки вздовж тулуба. Робіть нахили по черзі вправо і вліво. Нахилятися намагайтеся як можна нижче. Зробіть 40 нахилів в кожну сторону. Навантаження можна збільшити, взявши в руки гирі. Гирі можна замінити пластиковими пляшками, наповненими водою.
Поставте ноги на ширину плечей. Руки зчеплені в замок біля лівого стегна. Потрібно якомога глибше сісти. Руками при цьому зробити півколо над головою в сторону правого стегна. Зробіть два підходи по 30 разів. Це вправа для схуднення боків для жінок.

Правим боком ляжте на м’яч. Ноги прямі, права рука на підлозі. Підніміть ліву ногу вгору 25 разів. Поверніться на лівий бік, виконайте 25 підйомів лівою ногою.

Велосипед – ефективна вправа для схуднення боків. Ляжте на підлогу. Злегка підніміть ноги і крутите педалі, імітуючи їзду на велосипеді. Чим нижче над підлогою ноги, тим більше навантаження.
Повільний біг на місці. Ноги потрібно піднімати якомога вище. Це вправа для м’язів живота і сідниць. Дотримуйтесь правильне дихання.


Не обов’язково відвідувати фітнес-центр або спортзал, на допомогу в боротьбі за стрункість прийдуть вправи для схуднення боків в домашніх умовах. Пам’ятайте, щоб тіло використовувало жирові клітини як паливо, потрібно займатися не менше 30 хвилин. Регулярність виконання вправ для боків – запорука успіху.
Показати повністю..


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3