Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 42 записи
Навіщо чоловікові терпіти жінку після 40 років

Чим ближче до сорока років, тим більше розлучень. Деякі йдуть до молоденьких, але більшість - просто йдуть. Тому що більше не можуть.

Тому що життя з сучасною емансипованою жінкою не виправдовує психозатрат дорослого і вже давно не гіперсексуального чоловіка.

Але є чоловіки які просто терплять з міркувань відповідальності і жадібності: а що буде з дітьми, а що скажуть родичі, а як я буду жити, якщо віддам або розділю «нажиті в спільному шлюбі» квартиру, дачу, машину?

По-справжньому щасливі - одиниці, та й то не розбереш, - щасливі вони чи так добре навчилися обманювати самих себе.

Це проблема, про яку ми, чоловіки, чомусь мовчимо, як риба в воді. Покажіть мені статтю в якомусь глянцевому журналі з ось таким заголовком: «10 причин терпіти жінку в своєму будинку після 40 років». Або хоча б з таким: «5 причин терпіти жінку в своєму будинку після 40 років».

Немає таких публікацій. І причин таких немає. Крім однієї єдиної. Але про неї не прийнято писати в глянцевих журналах.

Терпіти жінку після 40 років у своєму будинку можна тільки в тому випадку, коли після 40 років вона не втрачає своєї жіночої привабливості.
Якщо вона розуміє, що жіноча привабливість - це не тільки обличчя, груди і сідниці. І навіть не загальні погляди і духовна спорідненість - поняття, якими так любить маніпулювати емансиповані жінки.

Жіноча привабливість - це вміння зарядити собою повітря.

Гармонізувати світ хоча б в межах окремо взятого будинку.

Не гвалтувати чоловічу природу, а дати своєму обранцеві те, без чого він не може відчувати себе щасливим: повагу, легке домінування, спокій. І без істерики вимагати від нього всього того, без чого не може бути щаслива жодна жінка в світі, як би вона себе не позиціонувала. Це почуття захищеності і все, що з неї випливає - ніжність, щедрість, вірність.

Шановні дівчата і жінки, Ви, звичайно, можете, і далі експериментувати і тішити себе ілюзією, що Ваш експеримент вдалий. Я навіть не здивуюся, що Вашу думку підтвердить Ваш чоловік. Ось тільки чи впевнені Ви, що він ще жодного разу не забивав в пошуковику фразу «секретарка з інтимом»? Або «оренда квартири- оплата натурою»? Правда, впевнені? Точно? Поговоримо років через десять.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка