Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 981 запис
Дистриб'юторська компанія "Студія Ю7" випустила на телевізійний ринок Росії і ближнього зарубіжжя нову програму "Планета джунглів" / Life AWAKENS - JUNGLE PLANET Іспанія 2017 26 х 30 'HD.

Різноманітність - це ключове слово для визначення одних з найбільших екосистем на планеті - лісів і джунглів. Ці унікальні спільноти всіляких тварин і рослин є різні види одного і того ж природного ландшафту, в якому дерева є основою всього.

У цих місцях день за днем ​​розігрується незвичайна драма життя, де мисливець стає жертвою, і енергія безперервно передається по харчовому ланцюгу. У боротьбі за існування тут з'явилися незліченні складні і химерні здатності, що дозволяють одним живим істотам легко і швидко пересуватися в непрохідних заростях, а іншим - повністю зливатися з кольором листя і кори.

Так глибока взаємозв'язок флори і фауни встановлює природний баланс, побачити який можна, лише занурившись в протягом лісового життя. Від джунглів острова Калімантан, де мешкають останні орангутанги, до міфічних баобабів Мадагаскару, від замерзлої фінської тайги, де зимує бурий ведмідь, до найстарішого південноафриканського парку Крюгера, від мальовничих заростей Коста-Ріки до берегів дельти річки Дунай.

Здійсніть подорож по найбільшим лісах та джунглях дванадцяти країн світу. Надзвичайно соковиті фарби природи, підкреслюють її дивовижне розмаїття, дозволять вам поглянути на планету з іншого боку.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка