Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 18 записів
Ідеальна літня ягода для зміцнення організму
Як виявилося, малина не просто смачна ягода, але ще і мега корисна!

Цей фрукт є справжнім джерелом вітаміну С, бета-каротину і провітаміну А. Він містить вітаміни групи В і мінерали: калій, кальцій, фосфор, магній, залізо, мідь, цинк і навіть йод.

Малина, наповнена вітамінами і мінералами, вона ідеально підходить для жарких днів.

Вона містить 85 відсотків води, близько 10 відсотків цукру, глюкози і фруктози, пектину, рослинних волокон, органічної кислоти – лимонної, яблучної, саліцилової і мурашиної, ароматичних речовин, флавоноїдів і алкалоїдів.

Це важливо для зниження підвищеної температури під час застуди, грипу і інших захворювань. Її плоди використовуються при лікуванні астми, екземи, а також в терапії для поліпшення апетиту у дітей.

Завдяки регулярному вживанню малини, склад крові покращується, регулюється робота кишківника, також малина заспокоює біль в шлунку і припиняє блювоту.

Хоча це звучить і неймовірно, але малина допомагає уранці після важкої ночі в клубі, тому навіть при похміллі ви можете врятуватися малиною.

З сушеного листя і коренів, а також з ягід у будь-якому вигляді виготовляють чаї для лікування ангіни, зміцнення серцево-судинної системи, лікування геморою, висипу і інших алергічних реакцій, а також зміцнюють увесь організм.

Свіжа малина рекомендується навіть для лікування важких ниркових захворювань і подагрі.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечне для Вашого здоров’я.
Показати повністю..

Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2