Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 120 записів
ЧИ ВИ ‘розумієте’, що таке Боже Царство? Упродовж сторіч людське уявлення про «Царство Небесне» дуже змінювалося. За загальноприйнятим переконанням декотрих членів церкви сьогодні, Царство — це те, що Бог вкладає в серце людини під час навернення. Інші вважають, що це місце, куди добрі люди йдуть після смерті, аби насолоджуватися вічним блаженством. Ще інші заявляють, що Бог заповідав людям влаштовувати Царство на землі шляхом вплітання християнських вчень і звичаїв у громадські та урядові справи.
А втім, Біблія чітко показує, що Боже Царство не є якоюсь установою на землі. Воно не являє собою ані стану серця, ані християнізації людського суспільства. Щоправда, правильне розуміння сутності цього Царства веде до великих змін у житті тих, хто вірить у нього. Усе-таки Царство — це встановлений небесний уряд, який здійснить Божу волю та усуне наслідки гріха й смерті, а також поверне на землю праведні умови. Царство вже запанувало на небі й незабаром «потовче й покінчить усі ті [людські] царства, а само буде стояти навіки» (Даниїла 2:44; Об’явлення 11:15; 12:10).
Історик Г. Дж. Уеллс написав: «Ця доктрина про Царство Небесне, котра була головним вченням Ісуса і котра відіграє таку незначну роль у віровченнях християнства, безперечно, є однією з найбільш революційних доктрин, котрі коли-будь зворушували й змінювали людське мислення». Від самого початку служіння Ісуса його темою було: «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне» (Матвія 4:17). У той час він уже був помазаним Царем і перед людьми відкрилася неймовірно велична можливість — не тільки отримати благословення цього Царства, але й стати співправителями та священиками в ньому з Ісусом! (Луки 22:28—30; Об’явлення 1:6; 5:10).
Хоча цілі натовпи слухали захопливу «Євангелію Царства», повірило в неї дуже мало. Частково так сталось тому, що релігійні провідники ‘зачинили перед людьми Царство Небесне’. Своїми лжевченнями вони ‘забрали ключ розуміння’. Оскільки більшість людей відкинули Ісуса як Месію та помазаного Царя Божого Царства, Ісус сказав їм: «Від вас Царство Боже відійметься, і дасться народові, що плоди його буде приносити» (Матвія 4:23; 21:43; 23:13; Луки 11:52).
Наш небесний Отець Єгова незабаром дасть вичерпну відповідь на палку молитву: «Нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі». Уже скоро Цар Ісус Христос, котрий править, прийде як той, хто сидить на престолі, щоб судити, відділяючи «овець» від «козлів». У цей призначений час «скаже Цар тим, хто праворуч Його: «Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу». Козли «підуть на вічную муку [«вічне відрізання», НС], а праведники — на вічне життя» (Матвія 6:10; 25:31—34, 46). «Велика скорбота» поглине стару систему й усіх, хто не хотів ‘зрозуміти’, що таке Царство. Але мільйони уцілілих у «великій скорботі» й мільярди воскреслих успадкують нескінченні благословення Царства у відновленому земному Раю (Об’явлення 7:14). Царство — це новий небесний уряд над землею. Воно довершить намір Єгови щодо землі й людства — і все це для освячення його найсвятішого імені. Чи ж ця спадщина не варта того, аби завзято працювати, робити певні жертви й чекати? Власне так ми повинні ‘розуміти’, що таке Царство!
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка