Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 120 записів
Чи ви вже спасенні?
ДЖОННІ мав десять років, коли якийсь чоловік зупинив його на ярмарку й спитав: «Юначе, чи ти приймаєш Христа як свого Господа і Спасителя?» Джонні це запитання здалося дивним, оскільки він завжди вірив в Ісуса. Тому він відповів: «Звісно, що приймаю». «Слава Богу! — вигукнув той чоловік так, щоб всі чули.— Ще одна душа спасенна для Господа!»
Чи справді так легко спастися? Чи Джонні став «спасенним» від моменту, коли він промовив ті слова, і тепер немає значення, що він робитиме протягом решти свого життя? Багато щирих людей відповіли б ствердно. В деяких релігійних буклетах радиться записати дату вашого «спасіння», щоб пам’ятати її.
Один представник духівництва написав, що у «мить, коли людина повірить у Христа... її доля є вирішена назавжди». Він заявив, що спасіння залежить від єдиного поодинокого «вчинку віри, а не від постійності віри». Інший релігійний автор написав: «Роботу закінчено. [Спасіння] вже досягнено. (...) Твоя «боротьба закінчилася». Твоє «беззаконня усунуто». Але навіть ті люди, які твердо переконані, що це правда, можуть помітити певну неузгодженість. Безсумнівно, багато з тих, кому було сказано, ніби вони «спасенні», не живуть згідно з вченням Біблії. Звичайно це пояснюють тим, що вони не «прийняли» Христа насправді.
Отже, що в дійсності означає «прийняти» Христа? Що під цим слід розуміти — поодинокий вчинок віри чи постійний спосіб життя? Чи наша віра повинна бути достатньо міцною, щоб спонукувати нас до дій? Чи дійсно ми можем скористатися з жертви Ісуса, не зобов’язуючись наслідувати його?
Багато кому потрібні благословення, а не відповідальність наслідувати Христа і підкорятись йому. Вже саме слово «підкорятись» викликає в таких людей почуття дискомфорту. Але Ісус сказав: «Іди вслід за мною» (Луки 18:18—23). І Біблія засвідчує, що ті, «які не пізнали Бога і не підкоряються благовіствуванню Господа нашого Ісуса Христа... приймуть кару, вічну погибель» (2 Солунян 1:8, 9, Філарет; Матвія 10:38; 16:24).
У Біблії міститься багато речей, які піднімають серйозні питання стосовно того, що вчать про спасіння.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка