Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 120 записів
Поклоняйтесь Єгові з чистими руками
НАТХЕНИЙ духом псалмоспівець Давид сказав: «Умию в невинності руки свої, й обійду Твого, Господи, жертівника» (Псалом 26:6).
Складаючи цей Псалом, Давид, мабуть, згадував те, як ізраїльські священики-левити піднімалися на вівтар і складали на вогні свої жертви. Проте перед тим як виконати цей акт поклоніння, священики повинні були вимити руки й ноги. Це не було лише незначною дрібницею. Якщо священик забував зробити той попередній крок, це могло коштувати йому життя! (Вихід 30:18—21).
Наслідком символічного миття є духовна й моральна чистота (Ісаї 1:16; Ефесян 5:26). Єгова хоче, щоб ми ‘обходили його жертівник’ сьогодні, служачи йому. Але він вимагає, щоб ми робили це з чистими руками, як казав Давид, з руками, умитими «в невинності». Це не є малозначною вимогою, бо ті, хто займається нечистістю, не вспадкують Божого Царства (Галатів 5:19—21). Життя, сповнене благочестивими ділами, не дає права на аморальну поведінку. Апостол Павло написав: «Вмертвляю й неволю я тіло своє, щоб, звіщаючи іншим, не стати самому негідним» (1 Коринтян 9:27).
Ті, хто шукає Божого схвалення й правдивого щастя, повинні служити Єгові з чистими руками. Подібно як і Давид, вони ходять «у чистості серця та в правоті» (1 Царів 9:4).
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка