Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 120 записів
«Пізнання Бога»
Хоча Павло був освіченою людиною, він сказав: «Як кому з вас здається, що він мудрий в цім віці, нехай стане нерозумним, щоб бути премудрим. Цьогосвітня бо мудрість — у Бога глупота» (1 Коринтян 3:18, 19). Тільки Бог може дати знання, якого людство справді потребує. Про таке знання в Приповістей 2:1—6 говориться: «Сину мій, якщо приймеш слова мої ти, а накази мої при собі заховаєш, щоб слухало мудрости вухо твоє, своє серце прихилиш до розуму, якщо до розсудку ти кликати будеш, до розуму кликатимеш своїм голосом, якщо будеш шукати його, немов срібла, і будеш його ти пошукувати, як тих схованих скарбів,— тоді зрозумієш страх Господній, і знайдеш ти Богопізнання, бо Господь дає мудрість, з Його уст — знання й розум».
Люди, спонукані добрим серцем, прислухаються до мудрості, використовуючи належним чином дане Богом знання. Вони схиляють своє серце до проникливості, пильно зважуючи всі факти, про які дізнаються. Вони, по суті, кличуть до розуму, або до здатності бачити те, як пов’язані між собою різні аспекти обговорюваної теми. Щиросерді люди працюють так, неначе вони докопуються до срібла й шукають схованих скарбів. А що це за великий скарб, який знаходять ті, хто має сприйнятливе серце? Вони знаходять «пізнання Бога». Що це таке? Просто кажучи, це знання з Божого Слова, Біблії.
Знання про Бога є кришталево чистим, стабільним і життєдайним. Воно сприяє духовному здоров’ю. Павло заохочував Тимофія: «Тримайся зразка здорових слів, які ти чув від мене з вірою і любов’ю, яка в Христі Ісусі» (2 Тимофія 1:13, Дерк.). Мова має певний зразок слів. Так само й «чиста мова» біблійної правди має «зразок здорових слів», який ґрунтується головним чином на біблійній темі виправдання суверенітету Єгови за допомогою Царства (Софонії 3:9, Хом.). Нам потрібно зберігати цей зразок здорових слів у розумі та серці. Аби уникати захворювання символічного серця і бути духовно здоровими, нам потрібно застосовувати у своєму житті слова з Біблії та повністю використовувати духовні дари, які Бог дає через «вірного і мудрого раба» (Матвія 24:45—47; Тита 2:2). Завжди пам’ятаймо: щоб мати міцне духовне здоров’я, потрібно знання про Бога.
Розгляньте інші причини того, чому мільярди людей на землі потребують знання про Бога. Чи люди знають, як взяли початок людство й земля? Ні, вони не знають цього. Чи людство в цілому знає правдивого Бога і його Сина? Чи людям відомо про висунуті Сатаною спірні питання щодо божественного суверенітету й людської бездоганності? Знову ні. Чи люди знають, чому ми старіємо й помираємо? Ще раз мусимо сказати, ні. Чи всі жителі землі усвідомлюють, що Боже Царство вже править і що ми живемо в останні дні? Чи їм відомі підступні плани злих духовних сил? Чи всі люди достовірно знають, як досягнути справжнього сімейного щастя? І чи маси людей знають, що щасливе життя в Раю — це намір Творця для слухняного людства? На ці запитання можна в котрий раз дати відповідь — ні. Отже, зрозуміло, людство потребує знання про Бога.
Людство потребує знання про Бога ще й з огляду на те, що́ Ісус сказав у молитві останньої ночі свого життя на землі. Апостолів Ісуса напевно глибоко зворушили його слова: «Життя ж вічне — це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його» (Івана 17:3). Застосовувати таке знання — це єдина можливість поклонятися Богові у прийнятний спосіб. «Бог — Дух. Ті, що йому поклоняються, повинні у дусі й правді поклонятися»,— сказав Ісус (Івана 4:24, Хом.). Ми поклоняємось Богові «у дусі», якщо до цього нас спонукує серце, сповнене віри й любові. А як ми поклоняємося йому в «правді»? Вивчаючи його Слово й поклоняючись йому згідно з виявленою ним правдою — ‘пізнанням Бога’.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка