Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 6 записів
Джек Ма, засновник Alibaba сказав "Бідних людей задовольнити найважче. Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажіть їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть - багато не заробити. Скажіть їм вкластися по крупному, скажуть що у них немає грошей. Скажіть їм спробувати нові теми, скажуть - немає досвіду. Скажіть їм, що це традиційний бізнес, скажуть що це важко. Скажіть їм, що це нова бізнес-модель, вони скажуть - піраміда. Скажіть їм, відкрити магазин, скажуть - немає свободи. Скажіть їм почати новий бізнес, скажуть що немає доказів що новий бізнес піде.
Вони мають щось спільне: Люблять запитувати Google, слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету і роблять менше ніж сліпий.
Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не дадуть вам відповіді. Мій висновок: Замість того, щоб ваше серце билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше; замість того, щоб просто перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що ви думаєте. Бідні люди терплять невдачі через одну загальну рису: "Все їх життя проходить в очікуванні ".
Хто ви вирішувати вам!
Показати повністю..

Сподобалось 6 людям
Вподобайка
6