Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 6 записів
Всім привіт !Дуже рада бачити вас на своїй сторінці . Мене звати Світлана Романюк,я лідер компанії Джерелія , кохана дружина і мати трьох чудових діточок.В декреті нудно не буває, весь час приділяю увагу діточкам, а якщо це подвійний дектет,то ще цікавіше))) Але і у мене буває вільний час і я витрачаю його з користю і не тільки з користю ,а ще моє захоплення приносить мені додатковий заробіток. А захоплююсь я компанією Джерелія ,з першого дня нашого знайомства. Мене все влаштовує, продукція компанії , адже вона наша,українська , те що я працюю ,не відриваючись від своєї любої малечі,чоловіка. Я маю нових знайомих,гарну команду,яка завджи підтримає ,порадить що робити далі, і це класно!!!!
Прийшла в цю компанію,щоб звільнитися від роботи на "дядю",працювати в своє задоволення,коли захочу, щоб отримувати класний дохід, подорожувати, дати дітям гарну освіту ,здійснювати їхні мрії
Тому,якщо ти хочеш того що я, прагнеш не залежати від роботодавця,від батьків,які тебе утримують,від чоловіка,який працює на трьох роботах,щоб утримати тебе і сім"ю,запрошую до себе в команду і ми разом все зможемо.
Реєструйся за посиланням http://jerelia.com/?ref=1121163 , або пиши в приват ✉
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка