Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 17 записів
Ультрам'який і повітряний мусс ефективно і м'яко очищає шкіру, надає їй свіжого і сяючого вигляду, готує до подальших процедур догляду за шкірою. Інноваційний продукт містить біозолото – унікальне поєднання золота (Aurum metallicum D6) і рослинних амінокислот.

Мусс має ніжний трав'яний аромат, не сушить шкіру, забезпечуючи дбайливий догляд і насичуючи корисними речовинами. Підсилює захисні функції, запобігає зневодненню, дарує відчуття комфорту та ідеальної чистоти.Містить біозолото, колаген, алантоїн, Д-пантенол, вітамін Е.

Біозолото проникає глибоко в шкіру, стимулює оновлення клітин, виробництво колагену та еластину. Зміцнює, підтягує і активно зволожує. Надає шкірі яскравого красивого кольору.

Морський колаген позитивно впливає на функціональний стан шкіри, сприяє зволоженню і відшкодуванню втрат амінокислот у шкірі. Зміцнює і пом'якшує шкіру, підвищує її пружність. Також утворює на шкірі плівку, нівелює дефекти поверхні і захищає від втрати вологи.

Вітамін Е – «вітамін молодості». Стимулює процеси регенерації та оновлення клітин, перешкоджає старінню шкіри, зберігаючи і підтримуючи її красу, розгладжує зморшки і надає ефект ліфтингу.

Д-пантенол надає регенеруючу, зволожуючу, захисну дію, стимулює утворення нових клітин.Результат: Ваша шкіра стає чистою, поверхня шкіри – більш гладкою і однорідною, а колір обличчя – свіжим і сяючим.
https://jerelia.com/?ref=1170391
Показати повністю..

Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1