Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
На стене 17 записів
СПОЛУЧУВАНІСТЬ КОСМЕТИЧНИХ ПРОДУКТІВ

Деякі косметичні продукти обов’язково мають належати одній серії та навіть лінійці. Це пов’язано з тим, що в них всі засоби взаємодоповнюють один одного. Однак можна застосовувати деякі засоби окремо.

Очищувальний засіб і тонік повинні ідеально поєднуватись один з одним, тому необхідно, щоб вони належали одній серії та лінійці. Рівень рН та м’якість/агресивність очищувального засобу задають ті функції, які повинен виконувати тонік.
Денний і нічний креми мають належати одній фірмі, і, бажано, одній косметичній лінії (за належністю до однієї лінії є винятки). Якщо користуватися кремами різних фірм, догляд за шкірою може бути неповним.
Крем і сироватка обов’язково мають бути однієї серії та лінійки. Це незмивні засоби, які наносяться пошарово. Тому між ними не має бути конфлікту.
Зв’язки «очищувальний засіб – тонік» та «сироватка – крем» можуть бути з різних серій і навіть від різних виробників.
Маски можна підбирати за потребою, як окремий продукт, оскільки їхня дія спеціалізована та не залежить від функцій інших засобів. Однак якщо ви користуєтесь продуктами однієї лінії та в ній є потрібна вам маска, то краще все-таки скористатися нею, оскільки креми тієї ж лінії можуть також доповнити її дію.
Відлущувальні креми та скраби поєднуються з будь-якими іншими косметичними засобами.
Крем для шкіри навколо очей може бути єдиним представником іншої серії чи навіть косметичної фірми, і це жодним чином не вплине на ефективність його дії.
Показати повністю..

Сподобалось 0 людині
Вподобайка